Wij gebruiken cookies om onze dienstverlening te verbeteren en om je zaken aan te bieden die beantwoorden aan jouw voorkeuren. Als je verder surft, zijn wij van mening dat je ons toelaat ze te gebruiken. Je kan de instellingen wijzigen of meer informatie verkrijgen op onze Gebruiksvoorwaarden & Cookies Policy.
Als je een verouderde versie van Internet Explorer gebruikt, word je blootgesteld aan grote beveiligingsrisico's. Lyreco website ondersteunt de Internet Explorer versies 7, 8 en 9 niet meer. Om de best mogelijke ervaring met onze site te krijgen, raden we je aan te upgraden door jouw IT-afdeling te bellen of op de knop Upgrade te klikken. Update
Lyreco Office & Work Solutions
Uitloggen
Dank voor jouw bezoek, tot ziens.
DE VOLGENDE DAG GELEVERD (voor elke bestelling geplaatst voor 17.00 uur)
Gratis levering*
Bel ons: 04 361 99 23
Toegang tot mijn account
Login om toegang te krijgen tot je account
Wil je tijd besparen?
Beheer hier je snelbesteltools!
Gefilterd door
Help filter
Als je op zoek bent naar specifieke producten, bijvoorbeeld een product uit ons assortiment groene of ergonomische producten. Dan kan je jouw productselectie verder verfijnen door het aanvinken van de relevante criteria. De zoekresultaten worden automatisch kleiner. Je kan meerdere criteria gebruiken om jouw zoekresultaat te verfijnen. Om terug te gaan naar de vorige selectie verwijder je de eerder geselecteerde velden
Hulp nodig?
04 361 99 23
Van 8.30 tot 17.00 uur.
Neem Online contact met ons op
Nieuws
TOMORROW AT WORK
Lees ons nieuwste magazine, boordevol interessante artikels en nuttige tips voor de werkvloer.
De inspiratiebron voor elke werkplek
Met onze blog bieden we je onze professionele kijk op tal van werkplekgerelateerde onderwerpen.
Wil je je documenten of foto’s wel in een map opnemen, maar zonder ze te perforeren? Dan hebben we bij Lyreco de perfecte hoezen in verschillende foliesoorten en uitvoeringen. We hebben hoogkwalitatieve showtassen met perforatie, open aan de boven- en de zijkant (L-tassen) of insteekhoezen met alleen opening aan de bovenka... Toon meer
Wil je je documenten of foto’s wel in een map opnemen, maar zonder ze te perforeren? Dan hebben we bij Lyreco de perfecte hoezen in verschillende foliesoorten en uitvoeringen. We hebben hoogkwalitatieve showtassen met perforatie, open aan de boven- en de zijkant (L-tassen) of insteekhoezen met alleen opening aan de bovenkant (U-model). Ontdek hoe handig deze gebruiksvriendelijke presentatie- en opbergsystemen zijn voor jouw onderneming!
Onze showtassen zijn verkrijgbaar in A4- en A5-formaat en kunnen ook in afzonderlijke vakjes zijn onderverdeeld voor bijvoorbeeld fotoalbums. De ringbandstroken kunnen beschikken over 2, 4, 11 of 23 perforaties voor alle soorten ordners of ringmappen. Zo kies je steeds de juiste insteekhoezen die het beste passen bij jouw werkwijze.
Je foto’s en/of documenten uiterst handig en veilig in mappen steken? Bestel dan je showtassen op de Lyreco website. Met onze snijmachines, showmalbums en ringbanden heb je verder alles in huis voor professionele en aantrekkelijke documentpresentatie.
Heb je vragen over onze producten en diensten? Stel ze gerust via mail of telefonisch op het nummer 04 361 99 23. Uiteraard kan je ook altijd bij je Lyreco vertegenwoordiger terecht.
Toon minder04 361 99 23 van 8.30 tot 17.00 uur
Neem contact met ons op We zijn er om je werk te vergemakkelijken. Sneller en efficiënter.