Vi bruger cookies til at forbedre vores hjemmeside. Hvis du fortsætter med at browse på vores hjemmeside, betragter vi det som din tilladelse til at bruge dem. Du kan ændre opsætningen eller få mere information på vores Brugsbetingelser og cookie-politik

Luk


OK
Luk

Error


Vent venligst...


Kære kunde,
Vi behandler din anmodning.
Luk ikke vinduet, denne handling kan tage flere minutter.
Tak for din tålmodighed.

Tak. Din fejlrapport er afsendt.
Hjælp os med at forbedre vores produktdata ved at fortælle os om eventuelle fejl.
Vælg mindst én fejltype


Virksomhed Navn
Telefon E-mail
OK

Vi sender dig en e-mail når produktet er tilbage på lager igen.


Batteri, Dymo, Lithium Ion, til LabelManager 360D, 420P og Rhino 4200, 5200

Varenr. 22.160.502
  • Lithium-ion batteri; 7,2V, 1.400mAh

  • Giver stabil strømforsyning til kompatible mærkningsmaskiner

  • Til LabelManager 360D, 420P og Rhino 4200, 5200

Se mere her >

289,00 DKK   pr. enhed

Log ind / Opret
Batteri, Dymo

Dette lithium ion batteri er udviklet til DYMO LabelManager 360D og 420P samt Rhino 4200 og 5200 etiketprintere. Det er en praktisk udskiftningsløsning, når det eksisterende batteri har mistet kapacitet eller skal erstattes.

Batteriet har en spænding på 7,2 V og en kapacitet på 1.400 mAh, som giver stabil strømforsyning til kompatible mærkningsmaskiner. Det bidrager til driftssikker brug i både daglig mærkning og mere krævende arbejdsopgaver.

Produktet er kompatibelt med udvalgte DYMO LabelManager og Rhino modeller, så det er vigtigt at kontrollere modelmatch før køb.

Best.enhed: stk.

Varemærke :  DYMO

Anvendelse :  Generel identifikation

Etiketstørrelse :  N/A

Farve :  Sort

Antal etiketter pr. boks :  0

Kompatibilitet :  DYMO LabelManager

Produktgaranti : 

Verdenskendte mærker hos Lyreco