Používame cookies, aby sme zlepšili naše služby a aby sme vám vedeli dať ponuky, ktoré zodpovedajú vašim preferenciám. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, budeme to považovať za súhlas s ich používaním. Ak chcete zmeniť vaše nastavenia alebo získať viac informácií, kliknite sem - Podmienky používania & Cookies Policy

Zatvoriť


OK
Zatvoriť

Error


Čakajte prosím...


Kategória
Zobraziť viac
Vyhľadávanie v rámci týchto výsledkov
search.totalHits > 0 = true user.userSettings.cmsSettings.facetEnable = true search.displayFacetBlock = true search.facets empty = false search.facets size = 3
Aplikácia/Použitie
Veľkosť štítku
Značka
   

Z našej ponuky vyberáme

       

Poradíme vám?

0800 10 14 14
Od 8:00 do 17:00
Opýtajte sa online

Jeden dodávateľ – Jedno riešenie

Kávové riešenia do kancelárií
Ponúknite svojim zamestnancom útulné prostredie a zvýšte ich pracovný výkon možnosťou kvalitnej prestávky v práci so šálkou prémiovej kávy.

>>> CHCEM VEDIEŤ VIAC

Lyreco blog
Objavte zaujímavé články na aktuálne témy, ktoré pravidelne pridávame na náš blog.

>>> PREJSŤ NA BLOG

Nekonečné etikety (do ihličkových tlačiarní)

  ( 2  produktov )

Nekončené etikety

Nekonečné etikety do ihličkových tlačiarní sú špeciálne etikety, ktoré sa používajú v tlačiarňach s ihličkovou technológiou, ktoré sa využívajú v priemysle a obchode. Tieto etikety sú dodávané v nepretržitých pásoch a umožňujú tlačiť rôzne typy informácií, ako sú kódy výrobcu, názvy produktov, ceny a ďalšie údaje.

Nekonečné etikety do ihličkových tlačiarní majú zvyčajne držiaky, ktoré umožňujú ich správne vedenie cez tlačiareň a zároveň zabránia zaseknutiu a deformácii. Tieto etikety sa často používajú v priemyselných prostrediach a v obchodných prevádzkach, kde sa vyžaduje tlačenie veľkého množstva etikiet v krátkom čase. Vďaka nekonečnému pásovému dizajnu a rýchlemu tlačeniu sa etikety môžu rýchlo a efektívne tlačiť a aplikovať na produkty alebo balenia.

Už ste zaslali požiadavku na upozornenie po naskladnení produktu

Poradíme vám?

0800 10 14 14 od 8:00 do 17:00

Opýtajte sa online
Sme tu pre vás.