Používame cookies, aby sme zlepšili naše služby a aby sme vám vedeli dať ponuky, ktoré zodpovedajú vašim preferenciám. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, budeme to považovať za súhlas s ich používaním. Ak chcete zmeniť vaše nastavenia alebo získať viac informácií, kliknite sem - Podmienky používania & Cookies Policy

Zatvoriť


OK
Zatvoriť

Error


Čakajte prosím...


Kategória
Zobraziť viac
Vyhľadávanie v rámci týchto výsledkov
Naša ponuka
search.totalHits > 0 = true user.userSettings.cmsSettings.facetEnable = true search.displayFacetBlock = true search.facets empty = false search.facets size = 7
Aplikácia/Použitie
Zobraziť viac
Technológia tlače
Tvar
Veľkosť štítku
Zobraziť viac
Značka
Materiál
Priľnavý typ
   

Z našej ponuky vyberáme

       

Poradíme vám?

0800 10 14 14
Od 8:00 do 17:00
Opýtajte sa online

Jeden dodávateľ – Jedno riešenie

Kávové riešenia do kancelárií
Ponúknite svojim zamestnancom útulné prostredie a zvýšte ich pracovný výkon možnosťou kvalitnej prestávky v práci so šálkou prémiovej kávy.

>>> CHCEM VEDIEŤ VIAC

Lyreco blog
Objavte zaujímavé články na aktuálne témy, ktoré pravidelne pridávame na náš blog.

>>> PREJSŤ NA BLOG

Veľmi odolné etikety

  ( 28  produktov )

Veľmi odolné etikety

Veľmi odolné etikety, alebo etikety s vysokou odolnosťou, sú špeciálne etikety navrhnuté na odolanie extrémnym podmienkam a náročným prostrediam. Tieto etikety sú zvyčajne vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči vlhkosti, teplu, chladu, slnečnému žiareniu a iným podobným faktorom. To zaručuje, že etikety zostanú čitateľné a nezmiznú, aj keď sú vystavené extrémnym podmienkam.

Veľmi odolné etikety sa často používajú v priemyselných aplikáciách, ako napríklad v automobilovom, kozmetickom, potravinárskom alebo farmaceutickom priemysle. Tieto etikety sú ideálne pre označovanie produktov, ktoré sú vystavené vysokým teplotám, vlhkosti, alebo ktoré musia byť odolné voči opotrebovaniu a používaniu. Veľmi odolné etikety sú tiež populárne v odvetví logistiky a prepravy, kde sú často vystavené náročným prepravným podmienkam.

Už ste zaslali požiadavku na upozornenie po naskladnení produktu

Poradíme vám?

0800 10 14 14 od 8:00 do 17:00

Opýtajte sa online
Sme tu pre vás.