Používame cookies, aby sme zlepšili naše služby a aby sme vám vedeli dať ponuky, ktoré zodpovedajú vašim preferenciám. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, budeme to považovať za súhlas s ich používaním. Ak chcete zmeniť vaše nastavenia alebo získať viac informácií, kliknite sem - Podmienky používania & Cookies Policy

Zatvoriť


OK
Zatvoriť

Error


Čakajte prosím...


P&G Professional
Sme radi, že vás na upratovanie vášho zariadenia zaujal jednoduchý, účinný a bezpečný systém P&G Professional. Tento systém vám prináša kompletné riešenie profesionálneho radu značiek Jar, Mr. Proper a Ariel pre účinné umývanie riadu, odstraňovanie nečistôt a pranie bielizne.
Na tejto stránke nájdete materiály, ktoré vám pomôžu jednoducho začať a pomôžu vašim zamestnancom správne, bezpečne a efektívne používať výrobky profesionálneho radu v súlade s hygienickými požiadavkami.
Tieto materiály odporúčame umiestniť na dobre viditeľné miesto v blízkosti výrobkov a oblastí upratovania.
Bezpečnostné a produktové listy nájdete v detaile pri jednotlivých výrobkoch v e-shope Lyreco.

Chcete vedieť, ktoré výrobky použiť na upratovanie konkrétnej plochy alebo priestoru?

Stiahnite si brožúru návodov a zistite, s ktorými výrobkami P&G Professional upratáte rôzne typy priestorov – od recepcie cez kanceláriu, jedáleň, kuchynku až po toaletu. Jednoducho, účinne a bezpečne.

Ponuka výrobkov P&G

Sanitačné plány a návody

Stiahnite si materiály, ktoré vám pomôžu pri upratovaní! V sanitačných plánoch nájdete informácie ako a kde jednotlivé výrobky používať, klasifikáciu nebezpečnosti, u dezinfekčných výrobkov sú uvedené účinné dezinfekčné látky aj doba ich pôsobenia. Všetky materiály vám poslúžia nielen pri upratovaní, ale aj pri rôznych hygienických kontrolách.