Používame cookies, aby sme zlepšili naše služby a aby sme vám vedeli dať ponuky, ktoré zodpovedajú vašim preferenciám. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, budeme to považovať za súhlas s ich používaním. Ak chcete zmeniť vaše nastavenia alebo získať viac informácií, kliknite sem - Podmienky používania & Cookies Policy

Zatvoriť


OK
Zatvoriť

Error


Čakajte prosím...


Kategória
Zobraziť viac
Vyhľadávanie v rámci týchto výsledkov
Naša ponuka
search.totalHits > 0 = true user.userSettings.cmsSettings.facetEnable = true search.displayFacetBlock = true search.facets empty = false search.facets size = 3
Materiál
Značka
Obdobie
   

Z našej ponuky vyberáme

       

Poradíme vám?

0800 10 14 14
Od 8:00 do 17:00
Opýtajte sa online

Jeden dodávateľ – Jedno riešenie

Kávové riešenia do kancelárií
Ponúknite svojim zamestnancom útulné prostredie a zvýšte ich pracovný výkon možnosťou kvalitnej prestávky v práci so šálkou prémiovej kávy.

>>> CHCEM VEDIEŤ VIAC

Lyreco blog
Objavte zaujímavé články na aktuálne témy, ktoré pravidelne pridávame na náš blog.

>>> PREJSŤ NA BLOG

Nástenné plánovače a kalendáre

  ( 15  produktov )

Vytvorte si jasný harmonogram pomocou kalendára alebo ročného plánovača od Lyreco

Váš čas a plány sa rýchlo zaplnia a môže byť ťažké udržať si prehľad. Aj ten najpozornejší podnikateľ niekedy zabudne na schôdzku alebo termín. S kalendármi alebo plánovačmi od spoločnosti Lyreco je to minulosť! Zaveste si na stenu kalendár alebo ho postavte na stôl. Takto si vždy budete udržiavať dlhodobý prehľad a ste príkladom dochvíľnosti.

Oddychujte počas celého roka s kalendármi a plánovačmi

Okrem prehľadnosti sú kalendáre od spoločnosti Lyreco aj príjemné na používanie. Svojím krásnym dizajnom prispievajú k vašej nálade. Využite stolný kalendár, jednostránkový ročný kalendár, štvrťročný, mesačný alebo týždenný kalendár podľa vašich preferencií. V našom sortimente máme vhodné kalendáre na akékoľvek použitie.

Objednajte si svoje kalendáre Lyreco online a nechajte si ich rýchlo doručiť

Vyberte si svoj obľúbený kalendár, objednajte si ho online a svoj kalendár budete mať doma skoro okamžite. Dôverujte rýchlym a efektívnym službám v Lyreco. Hľadáte okrem kalendárov aj ďalšie plánovacie materiály, ako napríklad ročnú alebo týždennú plánovaciu mapu? Aj tie nájdete v našom e-shope.

Ak máte otázky týkajúce sa našich produktov a služieb, môžete nám poslať e-mail alebo zavolať na číslo 0800 10 14 14. Samozrejme, kedykoľvek sa môžete obrátiť na svojho zástupcu spoločnosti Lyreco.

Už ste zaslali požiadavku na upozornenie po naskladnení produktu

product
Cenu uvidíte po prihlásení
product
Cenu uvidíte po prihlásení
product
Cenu uvidíte po prihlásení

Poradíme vám?

0800 10 14 14 od 8:00 do 17:00

Opýtajte sa online
Sme tu pre vás.