Používame cookies, aby sme zlepšili naše služby a aby sme vám vedeli dať ponuky, ktoré zodpovedajú vašim preferenciám. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, budeme to považovať za súhlas s ich používaním. Ak chcete zmeniť vaše nastavenia alebo získať viac informácií, kliknite sem - Podmienky používania & Cookies Policy

Zatvoriť


OK
Zatvoriť

Error


Čakajte prosím...


Kategória
Zobraziť viac
Vyhľadávanie v rámci týchto výsledkov
search.totalHits > 0 = true user.userSettings.cmsSettings.facetEnable = true search.displayFacetBlock = true search.facets empty = false search.facets size = 7
Tvar
Veľkosť štítku
Značka
Aplikácia/Použitie
Materiál
Priľnavý typ
Technológia tlače
   

Z našej ponuky vyberáme

       

Poradíme vám?

0800 10 14 14
Od 8:00 do 17:00
Opýtajte sa online

Jeden dodávateľ – Jedno riešenie

Kávové riešenia do kancelárií
Ponúknite svojim zamestnancom útulné prostredie a zvýšte ich pracovný výkon možnosťou kvalitnej prestávky v práci so šálkou prémiovej kávy.

>>> CHCEM VEDIEŤ VIAC

Lyreco blog
Objavte zaujímavé články na aktuálne témy, ktoré pravidelne pridávame na náš blog.

>>> PREJSŤ NA BLOG

Priehľadné etikety

  ( 4  produktov )

Priehľadné etikety

Priehľadné etiketovacie štítky sú štítky, ktoré sú vyrobené z priehľadného materiálu, najčastejšie z PVC alebo PET fólie. Ich hlavnou výhodou je, že umožňujú prehliadnuť obsah obalu a zároveň poskytujú informácie.

Tieto štítky sa najčastejšie používajú ako adresné štítky, alebo pri balení potravín, liekov a kozmetiky, kde je dôležité vidieť obsah balenia a zároveň poskytnúť dôležité informácie o výrobku. Ich použitie sa stáva čoraz populárnejším, pretože umožňujú zákazníkom vidieť, čo kupujú, a zároveň zvyšujú dôveru výrobcu, pretože umožňujú preukázať kvalitu a bezpečnosť výrobku.

Už ste zaslali požiadavku na upozornenie po naskladnení produktu

Poradíme vám?

0800 10 14 14 od 8:00 do 17:00

Opýtajte sa online
Sme tu pre vás.