Používame cookies, aby sme zlepšili naše služby a aby sme vám vedeli dať ponuky, ktoré zodpovedajú vašim preferenciám. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, budeme to považovať za súhlas s ich používaním. Ak chcete zmeniť vaše nastavenia alebo získať viac informácií, kliknite sem - Podmienky používania & Cookies Policy

Zatvoriť


OK
Zatvoriť

Error


Čakajte prosím...


Kategória
Zobraziť viac
Vyhľadávanie v rámci týchto výsledkov
search.totalHits > 0 = true user.userSettings.cmsSettings.facetEnable = true search.displayFacetBlock = true search.facets empty = false search.facets size = 4
Aplikácia/Použitie
Farba
Veľkosť štítku
Značka
   

Z našej ponuky vyberáme

       

Poradíme vám?

0800 10 14 14
Od 8:00 do 17:00
Opýtajte sa online

Jeden dodávateľ – Jedno riešenie

Kávové riešenia do kancelárií
Ponúknite svojim zamestnancom útulné prostredie a zvýšte ich pracovný výkon možnosťou kvalitnej prestávky v práci so šálkou prémiovej kávy.

>>> CHCEM VEDIEŤ VIAC

Lyreco blog
Objavte zaujímavé články na aktuálne témy, ktoré pravidelne pridávame na náš blog.

>>> PREJSŤ NA BLOG

Termotransferové etikety

  ( 2  produktov )

Termotransferové etikety

Termotransferové etikety sú špeciálne etikety, ktoré sa používajú v tlačiarňach s termotransferovou technológiou. Tieto tlačiarne používajú teplo na prenos farieb z farebného pásku na etiketu, čím vytvárajú jasnú a trvácnu tlač. Tento proces umožňuje tlačiť text, grafiku a kódy s vysokou kvalitou a odolnosťou, čo robí termotransferové etikety ideálnymi pre mnoho rôznych aplikácií.

Termotransferové etikety sa používajú v rôznych odvetviach, vrátane farmaceutického, potravinárskeho, zdravotníckeho a výrobného priemyslu. Tieto etikety sú vhodné pre označovanie produktov a balení, kde sa vyžaduje jasná a čitateľná tlač, ktorá vydrží dlhú dobu. Termotransferové etikety sa používajú aj v distribučných a skladovacích operáciách, kde sú etikety často vystavené drsným podmienkam, ako sú teplotné zmeny, vlhkosť a opotrebovanie.

Poradíme vám?

0800 10 14 14 od 8:00 do 17:00

Opýtajte sa online
Sme tu pre vás.