Používame cookies, aby sme zlepšili naše služby a aby sme vám vedeli dať ponuky, ktoré zodpovedajú vašim preferenciám. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, budeme to považovať za súhlas s ich používaním. Ak chcete zmeniť vaše nastavenia alebo získať viac informácií, kliknite sem - Podmienky používania & Cookies Policy

Zatvoriť


OK
Zatvoriť

Error


Čakajte prosím...


Kategória
Kancelárske potreby (3998)
Agenda a plánovanie (1)
Diáre (1)
Príslušenstvo (1)
Zobraziť viac
Vyhľadávanie v rámci týchto výsledkov
search.totalHits > 0 = true user.userSettings.cmsSettings.enable = true user.userSettings.cmsSettings.facetEnable = true search.displayFacetBlock = true search.facets empty = false search.facets size = 4
Časový harmonogram dňa
Hodina (1)
Značka
HERLITZ (1)
Rozloženie diára/kalendára
Týždenný (1)
Typ plánovača/diára/kalendára
Kalendárny rok (1)
   

Z našej ponuky vyberáme

       

Poradíme vám?

0800 10 14 14
Od 8:00 do 17:30
Opýtajte sa online

Aktuálne témy

Zálohované PET fľaše a plechovky
Tu nájdete všetky informácie o zálohovaní PET fliaš a plechoviek.

>>> CHCEM VEDIEŤ VIAC

Lyreco blog

>>> PREJSŤ NA BLOG

Diáre

  ( 1  produkt )

Diáre Lyreco: vždy presné, pre správny pracovný rytmus a režim

Používateľsky príjemné diáre Lyreco sú tu pre vás - buďte vždy pripravení a dorazte včas na svoje schôdzky. Na základe potrieb a agendy konkrétneho manažéra alebo zamestnanca si môžete vybrať najvhodnejší diár z našej širokej ponuky.

Kde najčastejšie využívate svoj diár? Máte diár zväčša na stole alebo ho často prenášate so sebou na rôzne stretnutia? Alebo ste minimalista a potrebujete si zapísať dôležité termíny hneď a mať ho vždy po ruke?
Aj pre najväčšieho detailistu máme k dispozícii široké portfólio denných diárov s veľkým priestorom pre zaznačovanie agendy na hodiny alebo týždne, navyše aj v kompaktnom prevedení.

Ak neustále hľadáte pero, vyberte si diár s pútkom na uloženie pera a budete mať o starosť menej. Prípadne si vyberte kvalitný diár Flip s vymeniteľnou náplňou a elegantným zapínaním pre profesionálny vzhľad. Mysleli sme aj na odvážnejších a séria Vario poteší aj tú najhravejšiu dušu.

Nech máte o vašom ideálnom diári akúkoľvek predstavu, s Lyreco ju určite naplníme!

Ak máte otázky týkajúce sa našich produktov a služieb, môžete nám poslať e-mail alebo zavolať na číslo 0800 10 14 14. Samozrejme, kedykoľvek je tu pre vás váš obchodný zástupca spoločnosti Lyreco.

Už ste zaslali požiadavku na upozornenie po naskladnení produktu

product
Cenu zistíte jednoducho, prihláste sa alebo sa zaregistrujte

Poradíme vám?

0800 10 14 14 od 8:00 do 17:30

Opýtajte sa online
Sme tu pre vás.