Header about

A Great Working Day. Delivered.

My sme Lyreco

Skupina Lyreco je oveľa viac než len dodávateľ potrieb na pracovisko. Sme partnerom organizácií, ktoré sa snažia o lepší pracovný svet, deň po dni.

Spolupracujeme s renomovanými dodávateľmi, aby sme poskytovali čoraz viac výrobkov s prínosom pre udržateľnosť a informácie, ktoré ľudia potrebujú na pochopenie vplyvu svojich nákupov. Spájaním miestnych znalostí s globálnymi kontaktmi budujeme silné vzťahy s našimi partnermi, aby sme dosiahli pokrok v oblasti udržateľnosti pracovísk.

Skupina Lyreco je súkromnou spoločnosťou od roku 1926 a pôsobí v 25 krajinách Európy a Ázie a prostredníctvom siete distribučných partnerov pokrýva ďalších 16 trhov na štyroch kontinentoch. Ako európsky líder a tretí najväčší distribútor výrobkov a služieb pre pracoviská na svete sa snažíme pracovať etickým a trvalo udržateľným spôsobom v našich miestnych komunitách, aby sme podporili pohodu a bezpečnosť ľudí, ktorí tam žijú a pracujú.

 

Climber on top mountain

Byť priekopníkom v trvalo udržateľnom poskytovaní všetkého, čo každé pracovisko potrebuje, aby sa jeho ľudia mohli sústrediť na to, na čom záleží najviac. 

Misia zdieľaná 12 000 zamestnancami spoločnosti Lyreco 

Produkty a služby, ktoré zvyšujú bezpečnosť, pohodu a produktivitu 

Kontinuálne inovujeme a rozširujeme našu ponuku, aby sme pokryli všetky potreby na pracovisku: kancelárske potreby, nábytok, IT vybavenie, tlačové riešenia, osobné ochranné prostriedky, hygiena, káva a občerstvenie.

Kancelária

office

Domáce pracovisko

at home

Priemysel

industrial
background about lyreco

Lyreco v skratke

42 countries

40

krajín 

So 17 lokálnymi pobočkami a odborným centrom zameraným na bezpečnosť práce pôsobíme priamo v 25 krajinách Európy a Ázie. Okrem toho sme vytvorili sieť 13 strategických distribučných partnerov, ktorí obsluhujú ďalších 15 trhov v Severnej, Strednej a Južnej Amerike, Európe a Ázii a Tichomorí.

10000 employees

12,000

zamestnancov

Lyreco Ľudia sú základom dokonalosti, ktorú našim zákazníkom denne ponúkame. 

Podporujeme trvalo udržateľné pracoviská

Cieľom našich zákazníkov je poskytovať svojim zamestnancom pracovné prostredie, ktoré prináša hmatateľný prínos pre ľudí a životné prostredie. 

Dodávanie dokonalosti spočíva v zabezpečení toho, aby všetky kroky, ktoré robíme s cieľom uspokojiť našich zákazníkov, boli dosiahnuté čo najudržateľnejším spôsobom.

Ako člen UN Global Compact - globálnej dohody OSN od roku 2004,  skupina Lyreco vydáva svoju výročnú správu o spoločenskej zodpovednosti.

Chcete sa dozvedieť viac? 

PREČÍTAJTE SI NAŠU SPRÁVU O TRVALEJ UDRŽATEĽNOSTI

smiling kids at school

Lyreco For Education

Získavanie finančných prostriedkov na vzdelávanie detí

Súčasťou firemnej kultúry spoločnosti Lyreco je povzbudzovanie všetkých našich zamestnancov, aby venovali čas charitatívnym iniciatívam.

Prostredníctvom programu Lyreco For Education môžu vyvíjať aktivity na získavanie finančných prostriedkov, ktoré umožnia deťom žijúcim v chudobných podmienkach lepší prístup k vzdelaniu.

man holding camera

Novinky spoločnosti Lyreco

Všetky novinky spoločnosti Lyreco nájdete v našej sekcii Blog.

e shop

Lyreco E-SHOP

Jedno riešenie, jeden kontakt, jeden online obchod pre všetky vaše potreby na pracovisku!

Prejsť na e-shop!

Pokračovať v čítaní

Z nášho blogu
A Great Working Day