woman

10 000 produktov pre vaše pracovisko

Od kancelárskych potrieb po osobné ochranné prostriedky.
webshop

Nakupujte online a využívajte všetky funkcie vášho zákazníckeho účtu:

  • prehľadný a intuitívny e-shop
  • bezplatné reportingové systémy
  • zoznamy obľúbených položiek pre rýchle objednávky
  • objednajte si do 17:00 & zaplaťte kartou a skonsolidujte si faktúru
Pripojte sa k viac ako 14,5 tisícom aktívnych zákazníkov
brands

DLHODOBÉ PARTNERSTVO S NAJZNÁMEJŠÍMI ZNAČKAMI

Lyreco vyberá tie najlepšie produkty pre pracovisko od svetoznámych značiek. Všetko od kancelárskych potrieb, pier a písacích potrieb, papiera, hygienických výrobkov až po prostriedky osobnej ochrany.

Vďaka dlhoročnému partnerstvu s dôveryhodnými dodávateľmi sme si

v priebehu rokov vybudovali spoločnú zodpovednosť k rešpektovaniu životného prostredia, dodržiavaniu predpisov a etiky. To všetko zároveň

s nepretržitým poskytovaním najlepšej kvality za najlepšiu cenu. 

Prečítajte si viac o našom partnerstve s dodávateľmi

own brand products

VLASTNÁ ZNAČKA LYRECO PRODUKTOV

Papier, perá a písacie potreby, recyklovateľné ekologické náplne do tlačiarní, zakladače, klasické a profesionálne čistiace prostriedky: Lyreco vyvinulo širokú škálu výrobkov vlastnej značky.

Našim zákazníkom v súčasnosti ponúkame viac ako 1 500 riešení s cieľom prepojiť kvalitné a dostupné produkty s udržateľnosťou.

Všetky produkty značky Lyreco, od produktovej rady Budget až po radu Premium, ponúkajú kvalitnú alternatívu pokrývajúcu potrebu kvalitných kancelárskych potrieb. Sú starostlivo vyberané a vyrábané v súlade s normami a kontrolované akreditovanými nezávislými inštitúciami.

Objavte produkty značky Lyreco

Audity životného prostredia,

práce a ľudských práv

factory

S cieľom zabezpečiť neustále dodržiavanie našich štandardov pre zodpovednosť a trvalú udržateľnosť, tím QSS skupiny Lyreco každoročne  vykonáva audit priamo u našich partnerov vyrábajucich produkty Lyreco.

Success story

Lyreco zjednodušilo objednávanie a dodávanie do 32 predajní ORION

Prioritou zákazníka bolo zjednodušiť proces objednávania a doručovania. Náš zákazník chcel sledovať jednotlivé položky a frekvenciu ich objednávania. Správa objednávok a monitorovacie reporty boli od začiatku nevyhnutnosťou.

Každá kamenná predajňa Orion si objednáva produkty zo sortimentu kancelárskych potrieb a hygieny samostatne podľa vlastných preferencií. Zákazníkovi sme poskytli možnosť výrobky vopred otestovať

Niektoré obchody si objednávajú výrobky známych značiek, iné uprednostňujú produktový rad Lyreco, ktorý ponúka kvalitnú alternatívu za lepšiu cenu.

 

Naši zákazníci oceňujú doručenie na ďalší deň, reportingové systémy a konsolidované faktúry, ale aj špeciálne ponuky, zľavy a predovšetkým osobný prístup account manažéra spoločnosti Lyreco.

Aj vy sa môžete stať jedným z našich 14 500 zákazníkov a využívať služby, ktoré oceňujú naši spokojní dlhoroční klienti.

Orion Trade

 

 

Oslovil nás najmä spôsob objednávania, ktorý je pre nás veľmi výhodný predovšetkým kvôli predajniam, keďže si môžu tovar objednávať sami.

Silvia Havel
Invoice manager, Orion Trade
Lyreco Logo

Objavte úspešné príbehy spoločnosti Lyreco

Máte nejaké otázky týkajúce sa našich aktivít a toho, čo robíme v Lyreco pri formovaní tohto neustále meniaceho sa odvetvia?
Spojte sa s nami vyplnením kontaktného formulára nižšie. Veľmi radi odpovieme na vaše otázky!

Pokračovať v čítaní