A road

Medzinárodné pokrytie Lyreco

Poskytujeme trvalo udržateľné riešenia pre pracoviská v 40 krajinách

Interkontinentálna spolupráca

 

Vybudovali sme si silnú medzinárodnú prítomnosť, vďaka ktorej dokážeme reagovať na konkrétne miestne výzvy a spravovať sieť kontaktov na regionálnej aj medzinárodnej úrovni. Pokrývame 40 krajín na štyroch kontinentoch a v spolupráci s dodávateľmi a zákazníkmi pracujeme na zavádzaní štandardov obehového hospodárstva do odvetvovej praxe.  

17 miestnych dcérskych spoločností a špecializované bezpečnostné pracoviská nám umožňujú priamo pôsobiť v 25 európskych a ázijských krajinách. 

Okrem toho spolupracujeme s 13 strategickými distribučnými partnermi, ktorí obsluhujú ďalších 15 trhov v severnej, strednej a južnej Amerike, Európe a Tichomorskej oblasti. 

Lyreco global player
cars asia

Medzinárodná spoločnosť ukotvená na miestnych trhoch

Od kancelárií po priemyselné parky alebo staveniská, od malých a stredných podnikov po veľké spoločnosti, pracoviská a pracovné postupy sa v jednotlivých krajinách líšia a sú špecifické.

Odborný prístup k potrebám miestnych trhov a odhodlanie k trvalo udržateľným službám pre pracoviská nám umožňuje zabezpečiť spoľahlivé a včasné dodávky inovatívnych riešení všade, kde pôsobíme. Všetci naši logistickí odborníci, špecialisti, vodiči a tímy pre starostlivosť o zákazníkov pôsobia priamo na mieste, odkiaľ sa môžu starať o potreby miestnych klientov.  

Brands

Silná sieť distribučných partnerov

Aby sme našim medzinárodným partnerom čo najviac uľahčili ich globálne pôsobenie, zostavili sme sieť obchodných partnerov, ktorí sú odborníkmi na miestne trhy.  

Táto sieť sa dnes zameriava na 15 krajín na 4 kontinentoch: jedinečné medzinárodné pokrytie v oblasti tovarov a služieb pre kancelárske a pracovné prostredie.

ROZŠÍRUJEME NAŠE POKRYTIE V ÁZII

Lyreco získalo spoločnosť Deskright, lídra na singapurskom trhu pracovných potrieb v roku 2019.

Synergia našich predností je to, vďaka čomu dokážeme poskytovať bezkonkurenčný zákaznícky servis a robí z nás ideálneho partnera pre spoločnosti pôsobiace v Singapure. 

deskright
people at a desk

Personalizovaná podpora pre medzinárodných zákazníkov

Medzinárodných kupujúcich podporujeme pri nákupe kancelárskych potrieb tým, že spravujeme rôznorodé a konkrétne požiadavky s čo najmenším počtom zmlúv. 

Lyreco ponúka svojim medzinárodným zákazníkom jediné kontaktné miesto, ktoré rieši:

  • prípravu zmlúv: koordináciu našich miestnych odborných partnerov na 
    konsolidáciu a vyjednávanie ponuky produktov a služieb z viacerých krajín
  • správu zmlúv: koordináciu požadovaných lokálnych úprav z hľadiska produktov a služieb, sledovanie kvality služieb 
  • prehodnotenie zmlúv na multi-národnej úrovni: 360 ° prehľad prostredníctvom konsolidácie údajov a pravidelné prehodnotenie  jednotlivých predajov a služieb