lyreco riksha

Blízkosť a dostupnosť

Od výberu pracovných potrieb až po ich doručenie

Ľudia sú hnacou silou nášho podnikania. Preto dbáme na to, aby sme vám poskytovali všetku potrebnú podporu pri budovaní toho najlepšieho pracovného prostredia. 

S viac ako 8 000 obchodnými poradcami, zástupcami pre zákazníkov, logistickými dispečermi a dodávateľskými tímami v 25 krajinách je pre Lyreco ľudský kontakt, odhodlanie a odbornosť v centre pozornosti. 

Naše geografické pokrytie nám umožňuje porozumieť potrebám miestnych trhov, poskytovať poradenstvo na mieru a prispôsobené výrobky, ktoré robia vaše pracovisko bezpečnejším, produktívnejším a lepším.  

a man with a headset

Vlastné strediská starostlivosti o zákazníkov

Vieme, že chcete partnera, ktorý rozumie vám, vašej kultúre a vášmu trhu. Niekoho, komu môžete dôverovať a dokáže vám odpovedať na vaše otázky.  

Preto máme v miestnych sídlach v Európe a Ázii zriadené strediská starostlivosti o zákazníkov.  

Delivery guy in green cap

Miestne logistické a dodávateľské tímy

Rovnako vieme, že pred svojimi dverami najradšej vidíte známe tváre. 

Vo väčšine krajín preto zamestnávame interných kuriérov, ktorí jazdia po vlastných trasách, takže dodávky vám vždy doručí rovnaký vodič. Naše logistické a dodávateľské tímy svojich zákazníkov nikdy nesklamú.

 

two people in ppe

Odborníci a špecialisti

Orientácia v zložitých reguláciách a potrebách zamestnancov v pracovnom prostredí si často vyžaduje hlboké odborné znalosti.  

 

Naše tímy špecialistov vám poskytnú personalizované poradenstvo a výrobky a riešenia prispôsobené presne na mieru pre vaše pracovisko. Patria sem:  

 

  1. Osobné ochranné prostriedky  
  2. Hygiena a čistenie  
  3. Ergonómia, nábytok, organizácia kancelárskych priestorov  
  4. Občerstvovacie riešenia v spolupráci s poprednými značkami v kávovom priemysle, napríklad Nespresso Solutions