woman

10 000 výrobků pro Vaše pracoviště

Od kancelářských potřeb po osobní ochranné pracovní prostředky
webshop

Nakupujte on-line a využijte při tom všech výhod, které vám nabízejí funkce vašeho zákaznického účtu:

  • přehledný a intuitivní e-shop 
  • výkazní systémy zdarma 
  • seznam oblíbených položek pro rychlé objednávání 
  • objednejte do 17:00, zaplaťte kartou a zkonsolidujte svou fakturu 
Přidejte se k více než 14,5 tisícům aktivních zákazníků
brands

DLOUHOLETÉ PARTNERSTVÍ SE ZNÁMÝMI ZNAČKAMI

Lyreco vybírá ty nejlepší produkty pro pracoviště od světoznámých značek. Vše od kancelářských potřeb, per a psacích potřeb, papíru a hygienických výrobků, až po prostředky osobní ochrany.

Díky dlouholetému partnerství s důvěryhodnými dodavateli jsme si
v průběhu let vybudovali společnou odpovědnost k respektování životního prostředí, dodržování předpisů a etiky. To vše zároveň s nepřetržitým poskytováním nejlepší kvality za nejlepší cenu.

Přečtěte si více o našem partnerství s dodavateli

own brand products

PRODUKTY ZNAČKY LYRECO

Papír, pera a psací potřeby, recyklovatelné ekologické náplně do tiskáren, pořadače, klasické a profesionální čisticí prostředky: Lyreco vyvinulo širokou škálu výrobků vlastní značky.

Našim zákazníkům v současnosti nabízíme více než 1 500 řešení s cílem propojit kvalitní a dostupné produkty s udržitelností.

Všechny produkty značky Lyreco, od produktové řady Budget až po řadu Premium, nabízejí kvalitní alternativu pokrývající potřebu kvalitních kancelářských potřeb. Jsou pečlivě vybírány a vyráběny v souladu
s normami a kontrolované akreditovanými nezávislými institucemi.

Objevte produkty značky Lyreco

Audity životního prostředí, práce a lidských práv

factory

S cílem zajistit trvalé dodržování našich standardů pro odpovědnost a udržitelnost, provádí každoročně tým QSS skupiny Lyreco audit přímo u našich partnerů vyrábějících produkty Lyreco.

Success story

Zjednodušené objednávky a dodávky společnosti Lyreco do 32 prodejen ORION

Prioritou zákazníka bylo zjednodušit proces objednávek a dodávek. Náš zákazník chtěl mít přehled o jednotlivých položkách a o tom, jak často se objednávají. Nutností byly hned od začátku správa objednávek a monitorovací zprávy.

Každá kamenná prodejna Orion objednává výrobky z nabídky kancelářských potřeb a hygienických produktů samostatně podle vlastních preferencí. Zákazníkovi jsme zajistili možnost otestovat si produkty předem. 

Některé obchody objednávají produkty známých značek, jiné dávají přednost produktové řadě Lyreco, která nabízí kvalitní alternativu za výhodnější cenu.

Naši zákazníci si cení dodávky zboží do druhého dne, výkazních systémů a konsolidovaných faktur, ale také zvláštních nabídek, slev, a především osobního přístupu account manažera společnosti Lyreco.

I vy se můžete stát jedním z našich 14 500 zákazníků a využívat služby, které oceňují naši spokojení dlouhodobí klienti.

Orion Trade

 

Zaujal nás zejména způsob objednávání, který je pro nás velmi výhodný, a to hlavně s ohledem na našich 32 prodejen, které si zboží nyní dokážou objednat samy.

Silvia Havel
Invoice manager, Orion Trade
Lyreco Logo

Objevte úspěšné příběhy společnosti Lyreco

Máte dotazy ohledně našich aktivit a toho, co děláme v Lyreco, abychom formovali toto neustále se měnící odvětví?
Kontaktujte nás vyplněním kontaktního formuláře níže. Rádi se s vámi spojíme a zodpovíme vaše dotazy!

Pokračovať v čítaní