EB

TRVALO UDRŽATEĽNÝ VÝBER PRE VAŠE PRACOVISKO

Jednoduché objednávanie a spoľahlivé doručenie včas

Začnite s Lyreco ešte dnes. Či už ste živnostník, alebo nákupca v malej či stredne veľkej spoločnosti, vedúcim nákupu pre veľkú organizáciu, Lyreco je ideálnym partnerom pre naplnenie vašich nákupných potrieb.

WEBSHOP HOMEPAGE

S viac ako 10 000 skladovanými produktami rôznych kategórií,  ktoré sú k dispozícii na doručenie v nasledujúci deň, určite nájdete to, čo hľadáte. Ak sa vám to nepodarí, náš produktový tím  je tu, aby vám pomohol s vašimi špecifickými požiadavkami. Na základe vašich inštrukcií budú hľadať produkt, ktorý potrebujete, a pokúsia sa ho dodať, akonáhle ho budete potrebovať.

OMNICHANNEL CUSTOMER EXPERIENCE

Jedno riešenie, jeden kontakt, jeden e-shop pre všetky vaše pracovné potreby

Tvorbu perfektného pracovného prostredia sme pre vás zjednodušili tak, ako nikdy predtým. V našom prehľadom e-shope nájdete všetko, čo vaše pracovisko potrebuje. Náš tím odborníkov vám vždy ochotne poradí pri výbere tej najlepšej voľby z hľadiska bezpečnosti, kvality, produktivity a účinnosti.  

On-line katalóg ponúka zoznam kancelárskych potrieb, tlačiarenských služieb a spotrebného materiálu, osobné ochranné pracovné prostriedky (OOPP) a bezpečnostné riešenia, kávu a občerstvenie, hygienické a čistiace potreby, riešenia nábytku a ergonómie, ako aj služby zamerané na pohodu na pracovisku.  

Váš tovar vám doručíme vždy včas, bez ohľadu na to, či si ho objednáte v e-shope, telefonicky alebo e-mailom. 

Nakupujte výrobky od svojich obľúbených značiek jediným kliknutím: 

FOND BLEU SANS LOGO

Jednoducho nájsť a objednať

shopping cart white
VŽDY
aktuálny výber produktov
shop on-line Lyreco white icon
24/7
objednávanie
easy order in one click
1
riešenie pre všetky potreby pracovísk
on-line payment icon white
PLATBA
on-line
customer satsisfaction register
ÚČET
a jeho jednoduché vytvorenie
passion white icon
VÝBER
a uloženie vašich obľúbených produktov
Eshop

Pridajte sa k viac ako 14 500 aktívnym zákazníkom, nakupujte online a využívajte funkcionality vášho zákazníckeho účtu naplno.