Používáme cookies, abychom zlepšili naše služby a abychom Vám mohli poskytnout nabídku odpovídající Vašim preferencím. Pokud budete pokračovat v prohlížení, budeme to považovat za souhlas s jejich používáním. Pokud chcete změnit Vaše nastavení nebo získat více informací, klikněte zde - Podmínky používání & Cookies Policy

Zavřít


OK
Zavřít

Error


Čekejte, prosím


Zrušit filtr

Filtrovat

Kategorie
Zobrazit více
Vyhledávání v rámci těchto výsledků
Naše nabídka
search.totalHits > 0 = true user.userSettings.cmsSettings.facetEnable = true search.displayFacetBlock = true search.facets empty = false search.facets size = 7
Aplikace / Použití
Zobrazit více
Technologie tisku
Tvar
Velikost štítku
Zobrazit více
Značka
Materiál
Přilnavý typ
   

Z naší nabídky vybíráme

       

Poradíme Vám?

800 100 914
Od 8:00 do 17:00
Zeptejte se online

Jeden dodavatel – Jedno řešení

Kávová řešení do kanceláří
Nabídněte svým zaměstnancům útulné prostředí a zvyšte jejich pracovní výkon možností kvalitní přestávky v práci se šálkem prémiové kávy.

>>> Chci vědět více

Lyreco blog
Objevte zajímavé články na aktuální témata, které pravidelně přidáváme na náš blog.

>>> Přejít na blog

Velmi odolné etikety

  ( 26  produktů )

Velmi odolné etikety

Velmi odolné etikety neboli etikety s vysokou odolností jsou speciální etikety navrženy pro odolání extrémním podmínkám a náročným prostředím. Tyto etikety jsou obvykle vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči vlhkosti, teplu, chladu, slunečnímu záření a jiným podobným faktorům. To zaručuje, že etikety zůstanou čitelné a nezmizí, i když jsou vystaveny extrémním podmínkám.

Velmi odolné etikety se často používají v průmyslových aplikacích, jako např. v automobilovém, kosmetickém, potravinářském nebo farmaceutickém průmyslu. Tyto etikety jsou ideální pro označování produktů, které jsou vystaveny vysokým teplotám, vlhkosti, nebo které musí být odolné vůči opotřebení a používání. Velmi odolné etikety jsou také populární v odvětví logistiky a přepravy, kde jsou často vystaveny náročným přepravním podmínkám.

Už jste zaslali požadavek o upozornění o naskladnění produktu

Poradíme Vám?

800 100 914 od 8:00 do 17:00

Zeptejte se online.
Jsme tu pro Vás.