People working in a meeting room

Zůstaň v našem týmu sám sebou!

V Lyreco pracujeme společně pro skvělou budoucnost! Snažíme se neustále inovovat a rozvíjet tak, aby mohli naši zaměstnanci, zákazníci a náš byznys prosperovat a růst.

Vážit si svých zaměstnanců je pevným základem naší firemní kultury a inspirací pro nás všechny, abychom do každodenní práce vkládali to nejlepší, co v nás je. Další nedílnou součástí naší kultury jsou naše hodnoty: Preciznost, Nadšení, Respekt Agilita.

Spojením skvělé kombinace různých lidí, technologii a naší strategie zaměřené na společenskou odpovědnost se snažíme našim klientům i zaměstnancům zajistit skvělý pracovní den každý den.

NAŠE HODNOTY

PRECIZNOST

excellence

USILUJEME O DOKONALOST VE VŠEM, CO DĚLÁME.

NADŠENÍ

passion

STARÁME SE O NAŠE ZÁKAZNÍKY, KOLEGY, PARTNERY A O ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ.

RESPEKT

respect

VĚŘÍME V DŮVĚRU, RESPEKT A ETICKÉ CHOVÁNÍ.

AGILITA

agility

PŘEDVÍDÁME, INOVUJEME A PŘIZPŮSOBUJEME SE ZMĚNÁM.

Lyreco Employees in our offices in France

Budujeme spokojenost zaměstnanců, která vede i ke spokojenosti zákazníků.

Naším cílem je spokojenost našich zaměstnanců a vytváření pracovního prostředí, které respektuje jejich hodnoty, kterému záleží na tom, jak se mají, a které vnímá jejich ambice.

Lidé jsou v centru všeho, co děláme a za čím si stojíme. Jako společnost jsme hrdí na to, že poskytujeme našim zaměstnancům prostor na rozvoj a možnost vybrat si profesní dráhu prostřednictvím přizpůsobení vzdělávacích potřeb a podpory, kterou poskytujeme. Naši zákazníci jsou rozhodující pro náš úspěch, a proto klademe důraz na poskytování služeb, které jsou na špičkové úrovni.

Všechna oddělení spolupracují na tom, aby dodávala perfektní služby a udržela konstantní míru spokojenosti zákazníků s naším servisem.

international career travel

Přidej se k mezinárodní společnosti

Lyreco je evropským lídrem a třetím největším distributorem produktů a řešení pro pracoviště na světě. S 15 pobočkami působícími v 25 zemích a s evropskou divizí zaměřenou na bezpečnost na pracovištích jsme skutečnou příležitostí pro rozvoj Tvé kariéry na mezinárodní úrovni!

Zároveň máme jako mezinárodní společnost, spolu se všemi Lyreco pobočkami, příležitost podílet se na dobročinných aktivitách na globální i lokální úrovni. Během pandemie, byli všichni zaměstnanci skupiny Lyreco podporováni, aby navrhovali, jak můžeme pomoci my jako společnost, a zároveň jak mohou pomoci samotní zaměstnanci.

innovation lyreco

...a inovativní společnosti

V roce 2016 jsme vytvořili "Innovation Direction" (inovační oddělení) s cílem urychlit vývoj průkopnických projektů, jako je např. Plynulé zásobování "bez námahy" nebo cirkulární ekonomika.

Od té doby urychlujeme proces naší inovace s cílem udržet krok s novými očekáváním zákazníků a zaměstnanců společnosti Lyreco.

Jedním z nedávných příkladů je hackathon, který jsme uspořádali v Paříži s účastníky z celé Evropy, kteří nám pomáhali vyvinout řešení zásobování zítřka "bez námahy". V současné době je tato nabídka uváděna na trh!

Připoj se k nám

Prohlédni si naše otevřené pozice nebo se zaregistruj do naší databáze.

Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání

Zjistit více