Používáme cookies, abychom zlepšili naše služby a abychom Vám mohli poskytnout nabídku odpovídající Vašim preferencím. Pokud budete pokračovat v prohlížení, budeme to považovat za souhlas s jejich používáním. Pokud chcete změnit Vaše nastavení nebo získat více informací, klikněte zde - Podmínky používání & Cookies Policy

Zavřít


OK
Zavřít

Error


Čekejte, prosím


Kompletní průvodce službami Lyreco
Lyreco vám nabízí širokou škálu služeb na míru, které jsou navrženy tak, aby vám pomohly dosáhnout vašich cílů. Náš tým zkušených specialistů vám pomůže s výběrem těch správných služeb pro vaše potřeby, a to bez ohledu na to, jak velké, nebo malé je vaše podnikání.
Lyreco pro vás zajistí kompletní servis – od výběru vhodného produktu a typu potisku, přes samotnou výrobu až po doručení k vám.
Jaký typ židle potřebujete? ‌Vyberte si model, materiál, barvu, komponenty a vytvořte si židli podle vašich potřeb. Využijte online nástroj, který vám umožňuje navrhnout si vlastní židli podle vašich individuálních požadavků.
Náš tým zkušených odborníků v oblasti OOPP vám nabízí profesionální poradenství a individuální přístup při výběru těch nejvhodnějších ochranných prostředků pro vaše pracoviště. Důraz klademe na funkčnost, kvalitu a komfort.
‌Nabídněte svým zaměstnancům příjemné prostředí a zvyšte jejich pracovní výkon možností kvalitní přestávky v práci se šálkem prémiové zrnkové kávy.
 
 
‌V případě zájmu o služby Lyreco
kontaktujte svého obchodního zástupce.
Trvale udržitelný výběr od Lyreco
Při nákupu produktů s označením udržitelného výběru od Lyreco si můžete být jisti, že kupujete výrobky, které prošly hodnocením jejich udržitelnosti.