Header about

A Great Working Day. Delivered.

Jsme Lyreco

Skupina Lyreco je více než pouhý dodavatel potřeb pro pracoviště. Vytváříme partnerství s organizacemi ve snaze neustále krůček po krůčku zlepšovat pracovní podmínky.  

 

Spolupracujeme s renomovanými dodavateli, abychom poskytovali stále více výrobků přispívajících k udržitelnosti a šířili informace, které lidé potřebují k pochopení dopadu jejich volby při nákupu. Díky kombinaci místních znalostí s globálními kontakty budujeme s našimi partnery pevné vztahy, abychom se mohli věnovat pokroku v udržitelnosti na pracovištích. 

 

Skupina Lyreco, která funguje jako soukromá společnost od roku 1926, působí ve 25 zemích, v Evropě a Asii, a prostřednictvím sítě distribučních partnerů působí na 16 dalších trzích na čtyřech kontinentech. Jako přední distributor výrobků a služeb pro pracoviště v Evropě a třetí největší distributor ve světě se snažíme v rámci místních komunit pracovat eticky a udržitelně, abychom tak podporovali blahobyt a bezpečnost lidí, kteří tam žijí a pracují.

Climber on top mountain

Být průkopníky v udržitelném poskytování všeho, co každé pracoviště potřebuje, aby se jeho lidé mohli soustředit na to, na čem nejvíce záleží.

Mise sdílená 12 000 zaměstnanci společnosti Lyreco 

Výrobky a služby, které zvyšují bezpečnost, blahobyt a produktivitu

Neustále inovujeme a rozšiřujeme svou nabídku, abychom pokrývali veškeré potřeby pracovišť: kancelářské potřeby, nábytek, vybavení pro informační technologie, potřeby pro tisk, osobní ochranné prostředky, sanitární prostředky, kávu a občerstvení. 

V kanceláři

office

Na domácím pracovišti

at home

V průmyslovém prostředí

industrial
background about lyreco

Svět Lyreco

42 countries

40

zemí

Působíme přímo ve 25 zemích v Evropě i v Asii, kde máme 17 místních poboček a odborné centrum zaměřené na bezpečnost na pracovištích. Dále jsme založili síť 13 strategických distribučních partnerů, kteří se starají o dalších 15 trhů v Severní, Střední a Jižní Americe, v Evropě a v Asii a Tichomoří.

10000 employees

12 000

zaměstnanců

Zaměstnanci společnosti Lyreco jsou základem dokonalosti, kterou našim zákazníkům denně nabízíme. 

Podpora pracovišť přispívajících k trvalé udržitelnosti 

Naši klienti usilují o vytváření pracovišť, která podporují blahobyt a bezpečnost jejich pracovníků a přispívají k ochraně naší planety. 

Jsme odhodláni pomáhat při hledání těch správných udržitelných řešení prostřednictvím našich individualizovaných rad a služeb a nastavovat tak standardy cirkulární ekonomiky pro pracoviště.  

Jako člen iniciativy UN Global Compact - globální dohody OSN od roku 2004každoročně vydáváme svou zprávu o udržitelnosti, ve které prezentujeme kroky, které jsme podnikli k dosažení našich ambiciózních cílů udržitelnosti a k poskytnutí podpory našim klientům v jejich snaze o plnění jejich vlastních cílů. 

Chcete se dozvědět více?

PŘEČTĚTE SI NAŠI ZPRÁVU O TRVALÉ UDRŽITELNOSTI 

smiling kids at school

Lyreco For Education

Získávání financí 

Motivace všech našich pracovníků k věnování času charitativním iniciativám je součástí firemní kultury společnosti Lyreco. 

 

Prostřednictvím programu Lyreco For Education mají možnost zapojit se do aktivit směřujících k získávání financí pro děti z chudých poměrů a poskytnout jim tak lepší přístup ke vzdělání. 

man holding camera

Novinky Lyreco

Objevte, co je v Lyreco nového, v našem magazínu.

e shop

Lyreco E-SHOP

Jedno řešení, jeden kontakt, jeden online obchod pro všechny Vaše potřeby na pracovišti!

Přejít na e-shop

Pokračovat ve čtení

Z našeho časopisu
A Great Working Day