Používáme cookies, abychom zlepšili naše služby a abychom Vám mohli poskytnout nabídku odpovídající Vašim preferencím. Pokud budete pokračovat v prohlížení, budeme to považovat za souhlas s jejich používáním. Pokud chcete změnit Vaše nastavení nebo získat více informací, klikněte zde - Podmínky používání & Cookies Policy

Zavřít


OK
Zavřít

Error


Čekejte, prosím


Zrušit filtr

Filtrovat

Kategorie
Zobrazit více
Vyhledávání v rámci těchto výsledků
search.totalHits > 0 = true user.userSettings.cmsSettings.facetEnable = true search.displayFacetBlock = true search.facets empty = false search.facets size = 7
Tvar
Velikost štítku
Značka
Aplikace / Použití
Materiál
Přilnavý typ
Technologie tisku
   

Z naší nabídky vybíráme

       

Poradíme Vám?

800 100 914
Od 8:00 do 17:00
Zeptejte se online

Jeden dodavatel – Jedno řešení

Kávová řešení do kanceláří
Nabídněte svým zaměstnancům útulné prostředí a zvyšte jejich pracovní výkon možností kvalitní přestávky v práci se šálkem prémiové kávy.

>>> Chci vědět více

Lyreco blog
Objevte zajímavé články na aktuální témata, které pravidelně přidáváme na náš blog.

>>> Přejít na blog

Průhledné etikety

  ( 4  produktů )

Průhledné etikety

Průhledné etiketovací štítky jsou štítky, které jsou vyrobeny z průhledného materiálu, nejčastěji z PVC nebo PET folie. Jejich hlavní výhodou je, že umožňují prohlédnout obsah obalu a zároveň poskytují informace.

Tyto štítky se nejčastěji používají jako adresní štítky, nebo při balení potravin, léků a kosmetiky, kde je důležité vidět obsah balení a zároveň poskytnout důležité informace o výrobku. Jejich použití se stává stále populárnějším, neboť umožňují zákazníkům vidět, co kupují, a zároveň zvyšují důvěru výrobce, protože umožňují prokázat kvalitu a bezpečnost výrobku.

Už jste zaslali požadavek o upozornění o naskladnění produktu

Poradíme Vám?

800 100 914 od 8:00 do 17:00

Zeptejte se online.
Jsme tu pro Vás.