Používáme cookies, abychom zlepšili naše služby a abychom Vám mohli poskytnout nabídku odpovídající Vašim preferencím. Pokud budete pokračovat v prohlížení, budeme to považovat za souhlas s jejich používáním. Pokud chcete změnit Vaše nastavení nebo získat více informací, klikněte zde - Podmínky používání & Cookies Policy

Zavřít


OK
Zavřít

Error


Čekejte, prosím


Efektivní pracovní prostředí kdekoliv

EFEKTIVNÍ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ KDEKOLIV

Okolnosti tohoto roku změnily naše pracovní návyky a mnoho zaměstnanců kvůli hrozbě pandemie přešlo na práci z domova (tzv. home office). Doma jsou mnozí nuceni improvizovat a tak se nejednou mění jídelní stůl na pracovní, kuchyňská židle nahrazuje kancelářské křeslo nebo jakákoliv tichá místnost plní funkci zasedačky, nemluvě o množství papírů, které si děti spletly s omalovánkami.
Současná situace naznačuje, že home office jen tak nepomine. Je tedy na místě a na čase přestat s improvizací a zařídit své domácí pracoviště pořádným vybavením, se kterým budete pracovat pohodlně, efektivně a ve zdraví.
 
home office

PRACOVAT Z DOMOVA JAKO Z PRÁCE

Zaměstnavatelé investují do svých prostor, protože přívětivé pracovní prostředí udržuje zaměstnance šťastné a v dobré psychické i fyzické kondici. Dobře zařízené a vybavené pracoviště napomáhá k setrvání zaměstnanců v pracovním poměru. Proč tedy neudělat totéž pro domácí kanceláře svých zaměstnanců?
Práce z domova se stala trvalou součástí pracovního života. Investujte do domácí kanceláře a optimalizujte produktivitu svých zaměstnanců a jejich rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem.
 

ODKUDKOLIV PRACUJETE, JSME TU PRO VÁS

icon
icon
icon
icon
Široký sortiment

Lyreco nabízí kompletní sortiment produktů a služeb, které Vám pomohou podporovat efektivitu svých týmů pracujících z domova.
Jednoduché objednávání
Nechte Vaše zaměstnance vybrat z množství produktů, které najdete na našem e-shopu.
Kontrola objednávek a nákladů
Vy rozhodnete o finální podobě objednávek Vašich kolegů.
Doručení do druhého dne
My se postaráme, že Vaši kolegové rychle dostanou to, co potřebují.
 

PRÁCE Z DOMOVA:

Pracovní prostor, který vytváří nové potřeby pro pohodu a efektivitu zaměstnanců

Lyreco uskutečnilo průzkum* o vnímání práce z domova a zkušenostech s alternativním vzdáleným pracovištěm. Výsledky potvrzují, že na evropské úrovni se z práce z domova stává nový normál, což vytváří nové potřeby a očekávání zaměstnanců v otázce zdraví a pracovního výkonu. (*9 000 manažerů a 3 000 klasických zaměstnanců)

Z PRŮZKUMU JSME SE DOZVĚDĚLI NÁSLEDUJÍCÍ:

Až 32 % zaměstnanců uvádí, že doma mají srovnatelné pohodlí při práci jako na pracovišti, přičemž 69 % respondentů uvedlo, že pro zvýšení pohodlí by potřebovali 1 - 2 kusy kancelářského vybavení, jako například pera, lepicí bločky, organizéry, zvýrazňovače, euroobaly nebo pořadače.
Z odpovědí v průzkumu vyplývá, že díky rychlému rozvoji home office se přesouvají potřeby pracovišť do domovů a alternativních prostorů a je důležité, aby zaměstnanci, pracující na dálku, měli k dispozici adekvátní technické a kancelářské vybavení pro efektivní práci.
 

JAK JSTE NA TOM VY?

Jaké jsou Vaše největší výzvy v této krizi?
Jaký je podle Vašich odhadů ve Vaší společnosti podíl zaměstnanců v současnosti pracujících z domova?
Jaký jste zavedli systém pro zajištění, aby měli všichni Vaši zaměstnanci k dispozici vše potřebné pro práci z domova?
Jak udržujete svůj rozpočet pod kontrolou při všech výdajích, které s sebou přináší práce z domova?
Zaznamenali jste nárůst výdajů zaměstnanců, kteří mají povoleno pracovat z domova? Pokud ano, máte postupy pro řešení těchto výdajů?
Přijala (nebo příjme) Vaše společnost pravidla pro nákup spotřebního materiálu a vybavení pro práci z domova?
needs
 

Jste již naším zákazníkem?

Nemáte ještě účet?

Kontaktujte svého obchodního zástupce

Partneři Lyreco: