Droga

Międzynarodowa obecność Lyreco

Dostarczanie zrównoważonych rozwiązań dla miejsc pracy w 40 krajach

Współpracujemy niezależnie od kontynentu.

Rozwinęliśmy międzynarodową obecność, aby móc reagować na specyficzne lokalne potrzeby i zarządzać kontraktami w skali regionalnej i globalnej.Obejmując 40 krajów na czterech kontynentach, współpracujemy z naszymi dostawcami i klientami, aby ustanowić standard gospodarki o obiegu zamkniętym dla branży miejsc pracy.

Dzięki 17 lokalnym spółkom zależnym i centrum wiedzy specjalistycznej poświęconemu bezpieczeństwu w miejscu pracy, działamy bezpośrednio w 25 krajach w Europie i Azji.

Ponadto stworzyliśmy sieć 13 strategicznych partnerów dystrybucyjnych, którzy obsługują 15 dodatkowych rynków w Ameryce Północnej, Środkowej i Południowej, Europie oraz regionie Azji i Pacyfiku.

grupa ludzi przed ciężarówką Lyreco

Międzynarodowa korporacja działająca na rynkach lokalnych

Od biur po zakłady przemysłowe lub place budowy, od sektora małych i średnich przedsiębiorstw po duże firmy - miejsca i praktyki pracy różnią się w zależności od kraju.

Dzięki eksperckiemu podejściu do potrzeb lokalnego rynku i zaangażowaniu w zrównoważone dostarczanie tego, czego potrzebuje każde miejsce pracy, zapewniamy niezawodne i terminowe dostawy innowacyjnych rozwiązań wszędzie tam, gdzie jesteśmy obecni. Nasi specjaliści ds. sprzedaży i logistyki, specjaliści, kierowcy i zespół obsługi klienta są na miejscu, zapewniając, że spełniamy potrzeby naszych lokalnych klientów.

loga partnerów

Rozbudowana sieć partnerów dystrybucyjnych

Aby pomóc naszym międzynarodowym klientom zoptymalizować środowisko pracy wszędzie tam, gdzie prowadzą działalność, zbudowaliśmy sieć partnerów biznesowych, którzy są ekspertami na lokalnym rynku.

Sieć ta obsługuje 15 krajów na czterech kontynentach: unikalny międzynarodowy zasięg w dziedzinie materiałów eksploatacyjnych i usług dla biura i środowiska pracy.

ZWIĘKSZAMY ZASIĘG W AZJI

W 2019 roku Lyreco przejęło Deskright, lidera w kwestii zaopatrzenia miejsc pracy w Singapurze.

Obie firmy wykorzystują dziś swoje uzupełniające się atuty w celu poprawy doświadczeń klientów. Lyreco i Deskright tworzą teraz jeszcze silniejszy zespół, który pozycjonuje Lyreco jako idealnego partnera dla firm w Singapurze.

 

wieżowce
ludzie przy biurku

Jeden punkt kontaktowy dla międzynarodowych klientów

Wspieramy międzynarodowych kontrahentów w zakupie produktów do pracy. Międzynarodowe zakupy produktów do miejsc pracy i materiałów biurowych oznaczają zarządzanie zróżnicowanymi i specyficznymi wymaganiami w różnych obszarach geograficznych przy jak najmniejszej liczbie kontraktów.

Lyreco oferuje jeden punkt kontaktowy dla swoich międzynarodowych klientów, aby odpowiednio zadbać o:

  • Przygotowywanie umów: koordynacja naszych lokalnych eksperckich partnerów w celu konsolidacji i negocjacji oferty produktów i usług dla wielu krajów 
  • Zarządzanie umowami: koordynacja lokalnych wymogów w zakresie produktów i usług, monitorowanie wyników w zakresie jakości usług
  • Przegląd umów na poziomie międzynarodowym: Analiza 360° dzięki konsolidacji danych i regularne przeglądy pojedynczych firm i usług