wierzchołek góry lodowej

Optymalizacja

Optymalizacja kosztów i łatwiejsze zaopatrywanie

Wydatki na usługi pośrednie w dużych organizacjach stanowią zazwyczaj jedynie 20% wydatków biznesowych. Mogą one jednak stanowić nawet 80% łańcucha dostaw. Jednak wydatki te są często transakcjami o niskiej wartości i fragmentarycznymi, co utrudnia nie tylko śledzenie wydatków, ale także przydzielanie zasobów do zarządzania tymi kosztami.

Dlatego też efektywne zarządzanie ogonem jest niezbędne, aby wydatki te były bardziej efektywne dzięki kontroli kosztów i poprawie zysków. Lyreco może w tym pomóc, redukując koszty twarde i miękkie.

zamyślony mężczyzna BHP

Czy to brzmi znajomo?

80% Twoich dostawców zaspokaja tylko 20% Twoich potrzeb:

  • Zbyt wielu dostawców z niewielkim asortymentem
  • Dostawcy niespełniający wymagań
  • Maksymalne obciążenie pracą
  • Brak szczegółowej widoczności wydatków
  • Fragmentaryczne podejście do wydatków o małej wartości

Pozwól Lyreco pomóc poprzez całkowicie bezpłatną i niezobowiązującą usługę audytową Twojego procesu zakupów.

Niebieskie tło

Korzyści z zarządzania wydatkami

oko ikona

WIDOCZNOŚĆ

Poprzez efektywne zarządzanie

Przejmiesz kontrolę nad widocznością swoich wydatków, otrzymując jeden raport w jednym formacie, zamiast zajmować się informacjami z wielu źródeł. Dzięki temu można wzbogacić dane dostawców i kierować wydatkami zgodnie z celami.  

ikona redukcja kosztów

KOSZT

Redukcja kosztów dla zwiększenia siły nabywczej

Dzięki zwiększonej zgodności z umowami, zakupom hurtowym i mniejszej liczbie jednorazowych zakupów, zobaczysz spójny obraz, który zapewni Ci najlepszą ofertę w zakresie Twoich zakupów. 

zarządzanie umowami ikonka

1 DOSTAWCA

Aby ułatwić zarządzanie realizacją zamówienia

Skrócony łańcuch dostaw oznacza, że ​​łatwiej jest zarządzać i monitorować wykonanie umowy.

compliance and Buy-in procurement icon white

ZGODNOŚĆ

Łatwy do naśladowania plan

Będziemy współpracować z Tobą, aby zwiększyć zadowolenie użytkowników końcowych.  Zadowolenie wzrośnie, ponieważ użytkownicy będą mieli dostęp do szerokiej gamy produktów dostarczanych zgodnie z cenami na rynku internetowym.

Zamawianie przez telefon

Zamówienia elektroniczne

Ustrukturyzowaliśmy naszą ofertę usług, zapewniając niezbędne narzędzia i zasoby, aby zamawianie było jeszcze łatwiejsze. Niezależnie od kraju i technologii, nasz oddany zespół Lyreco ułatwi Ci skupienie się na priorytetach, podczas gdy my zajmiemy się resztą.

  1. Pełna gama produktów dostępnych online
  2. 100% dostępność zapasów w czasie rzeczywistym

Od e-katalogów po e-faktury, Lyreco oferuje bezproblemową integrację z dowolną aplikacją zaopatrzeniową: Ariba, Commerce, One platform, Oracle, SAP EBP / SRM i innymi. Nasza platforma IT ułatwia globalne i lokalne wdrożenie, a tym samym łatwo rozszerza Twoje inicjatywy w zakresie e-zamówień. Niezależnie od typu dokumentu i protokołu (xCBL, EDI itp.) możesz łatwo i bezpiecznie łączyć się z Lyreco.

 

To może Cię zainteresować