Mężczyzna w uniformie roboczym

Bezpieczeństwo

Rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa pracy

Znane marki łączą swoje siły.

Od 2013 roku oferta Lyreco obejmuje środki ochrony indywidualnej (BHP). Oprócz bogatego portfolio środków ochrony indywidualnej, zapewniamy także fachowe doradztwo Ekspertów BHP w sposób zrównoważony. W tym celu Grupa Lyreco dokonała przejęcia Grupy Intersafe w 2019 roku. W ten sposób udało nam się połączyć dwie firmy z dużym doświadczeniem w dostarczaniu rozwiązań bezpieczeństwa w miejscach pracy w różnych branżach. Łącząc nasze uzupełniające się mocne strony, możemy zapewnić naszym klientom rozwiązania dla najważniejszych obszarów w zakresie bezpieczeństwa, zapewniając ochronę pracowników w szerokim wachlarzu środowisk, od niskiego do wysokiego ryzyka. W zależności od lokalnej sytuacji, dostarczamy zgodne z przepisami, innowacyjne produkty, usługi i rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa pod marką Intersafe lub bez niej, ale w każdym przypadku z wykorzystaniem "wiedzy Intersafe". Skupiamy się jednak nie tylko na dostarczaniu produktów, ale także na wspieraniu naszych klientów dogłębną wiedzą i doradztwem.

Poznaj Intersafe

Na przestrzeni lat marka Intersafe stała się dostawcą kompletnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa indywidualnego, posiadając szeroką wiedzę specjalistyczną zarówno w zakresie zagrożeń dla zdrowia i życia, jak i kwestii produktywności związanych z indywidualnym bezpieczeństwem pracowników.

Dowiedz się więcej

 

Safety circle EN

Krąg bezpieczeństwa

Krąg bezpieczeństwa Intersafe został stworzony, aby wspierać firmy w budowaniu możliwie najbezpieczniejszego środowiska pracy przy jednoczesnej optymalizacji procesów. Podążając za nim krok po kroku, można odkryć obszary wymagające dalszego rozwoju, umożliwiając firmom nie tylko poprawę bezpieczeństwa, ale także optymalizację procesów operacyjnych. To zintegrowane podejście zapewnia holistyczne skupienie się na bezpieczeństwie i wydajności procesów, wspierając kulturę ciągłego doskonalenia i zrównoważonego rozwoju. 

Dowiedz się więcej