Dostawa rikszą

Nasze zaangażowanie

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od momentu wyboru artykułów, aż po dostawę

Ludzie są w centrum naszej działalności. Dbamy o to, aby nasi klienci otrzymywali wszelkie wsparcie jakiego potrzebują, aby zapewnić im fachowe doradztwo, pomoc i rozwiązania.  

Dzięki 8000 doradców biznesowych, pracowników obsługi klienta, operatorom logistycznym i zespołom dostawczym w 25 krajach, Lyreco stawia na bliskość człowieka, zaangażowanie i fachową wiedzę jako podstawę zadowolenia klienta.

Ta bliskość geograficzna jest również gwarancją zaspokojenia specyficznych potrzeb każdego rynku. W myśl zasady "globalny gracz, lokalny ekspert rynkowy".

mężczyzna ze słuchawkami

Wewnętrzna obsługa klientów

Wiemy, że chcesz porozmawiać z kimś, kto rozumie Ciebie, Twoją kulturę i Twój rynek. Kimś, komu można zaufać i kto może udzielić wszystkich potrzebnych odpowiedzi.

Dlatego wszystkie nasze centra obsługi klienta, niezależnie od tego, gdzie działamy w Europie i Azji, znajdują się w naszych lokalnych siedzibach. 

kurier Lyreco

Własne zespoły logistyczne i dostawcze

Ponadto wiemy, że zawsze miło jest zobaczyć znajomą twarz pod swoimi drzwiami.

W większości krajów, w których działamy, zatrudniamy własnych lokalnych kierowców którzy pracują na swoich własnych trasach, dzięki czemu paczka jest dostarczana przez tego samego kierowcę. Nasi pracownicy ds. logistyki i dostaw nigdy nie zawodzą w obsłudze naszych klientów.

pracownicy w hełmach

Eksperci i specjaliści

Wiele obszarów środowiska pracy wymaga specjalistycznej wiedzy, aby sprostać złożonym przepisom i potrzebom pracowników.

Nasze zespoły ekspertów zapewniają dostosowane do potrzeb doradztwo oraz spersonalizowane produkty i rozwiązania, aby umożliwić dokonywanie najlepszych wyborów dla danego środowiska pracy, koncentrując się na:

  1. Środkach ochrony osobistej
  2. Higienie i chemii
  3. Ergonomii, meblach oraz aranżacji przestrzeni biurowej
  4. Rozwiązaniach kawowych, w ramach wyłącznej współpracy z głównymi markami kawy premium, takimi jak Nespresso Solutions