Pracownicy w pokoju konferencyjnym

Twoje działanie robi różnicę!

W Lyreco dążymy do doskonałości.

Nasze zaangażowanie w dążeniu do doskonałości w miejscu pracy jest naszą odskocznią do tego, w jaki sposób osiągamy wspaniały dzień pracy.

Dołączając do naszej społeczności, wkraczasz w kulturę, gdzie innowacje są cenione, a twój wkład ma znaczenie. Naszym celem jest stworzenie środowiska pracy, które nie tylko szanuje twoje wartości, ale także dba o twoje dobre samopoczucie i aspiracje. Chcemy inspirować cię do osiągania swojego pełnego potencjału i stania się najlepszą wersją samego siebie.

Dzięki naszym głównym wartościom: pasji, doskonałości, szacunku i zwinności, które stanowią fundament naszych działań, oraz harmonijnemu połączeniu ludzi, technologii i naszej strategii społecznej odpowiedzialności biznesowej, dążymy do stworzenia wyjątkowego środowiska pracy, które przynosi korzyści zarówno naszym pracownikom, jak i klientom.

NASZE WARTOŚCI

DOSKONAŁOŚĆ

przybijanie piątki

Dążymy do doskonałości we wszystkim co robimy

PASJA

trzymanie się za ręce

NASI KLIENCI SĄ DLA NAS NAJWAŻNIEJSI.

SZACUNEK

sadzonka na dłoniach

ZAUFANIE, SZACUNEK I POSZANOWANIE ETYKI LEŻĄ U PODSTAW NASZYCH WSZYSTKICH DZIAŁAŃ.

SPRAWNOŚĆ

wskazywanie kierunku

PRZEWIDUJEMY, DOSTOSOWUJEMY I WDRAŻAMY ZMIANY.

szczęśliwi ludzie przy laptopie

Sercem Lyreco są nasi pracownicy

Nasi niezwykli pracownicy, ukorzeniona kultura i dziedzictwo firmy rodzinnej sprawiają, że Lyreco to niepowtarzalne miejsce do pracy. Jako organizacja, z dumą zapewniamy naszym pracownikom najlepsze ścieżki rozwoju i kariery poprzez spersonalizowane szkolenia i wsparcie, które pomagają im osiągnąć swoje cele.

Dostarczamy w sposób zrównoważony to, czego potrzebuje każde miejsce pracy, aby pracownicy mogli skupić się na najważniejszych zadaniach. Nasze zespoły doskonale współpracują, by zapewnić usługi, które nie mają sobie równych, nieustannie utrzymując lojalność i zaangażowanie naszych klientów.

mężczyzna z walizką na lotnisku

Dołącz do międzynarodowej firmy

Lyreco jest europejskim liderem i trzecim co do wielkości dystrybutorem produktów i rozwiązań dla miejsc pracy na świecie, z 15 oddziałami działającymi w 25 krajach i europejską jednostką specjalizującą się w środkach ochrony indywidualnej... to dla Ciebie prawdziwa szansa na rozwój kariery na arenie międzynarodowej!

Ponadto jako międzynarodowa grupa mamy możliwość, wraz z pozostałymi oddziałami Lyreco, brać udział w akcjach pomocy zarówno na poziomie globalnym, jak i lokalnym. Podczas ostatniego kryzysu zdrowotnego wszyscy pracownicy grupy Lyreco na całym świecie zostali zmobilizowani, aby okazać solidarność i nieść pomoc innym.

wieżowce rozmyte

... i innowacyjnej firmy

Nieustannie rozwijamy nasz proces rozwoju innowacji, aby być liderem i spełniać oczekiwania naszych klientów i pracowników, koncentrując się na pionierskich projektach.

Program Pioneer to nasze zobowiązanie do wspierania innowacji w miejscu pracy. W 2022 r. otrzymaliśmy ponad 200 zgłoszeń od naszych pracowników, którzy mieli pomysły na jedno z dwóch wyzwań.

Wybrano sześć projektów, które przeszły do trzymiesięcznej fazy akceleracji. Przy wsparciu wyspecjalizowanych trenerów zespoły pracują nad wprowadzeniem swoich pomysłów w życie.

Dowiedz się więcej