Lyreco vany

Logistyka i dostawy

Doskonałość operacyjna u podstaw obsługi klienta Lyreco

Dzięki 95% wskaźnikowi skuteczności dostaw na czas, Lyreco jest wiodącym ekspertem w zakresie zaopatrzenia oraz łańcucha dostaw w miejcu pracy, materiałów biurowych  i środków ochrony indywidualnej w Europie i Azji.

Jako Twój partner pomagamy Ci poprawić wydajność pracy, udoskonalić kontrolę kosztów i zmniejszyć emisję dwutlenku węgla. Bez względu na to, jakie masz potrzeby dotyczące produktów i rozwiązań biznesowych, niezależnie od lokalizacji Twojej firmy, jesteśmy tu, by ułatwić Ci przejście od wielu dostawców do jednego, dostarczając rozwiązania dostosowane do Twoich wymagań.

magazyn

Zintegrowana logistyka i flota dostawcza

Dzięki 20 krajowym centrom dystrybucji i 146 regionalnym jednostkom redystrybucyjnym w 19 krajach w Europie i Azji, Lyreco rozwinęło przez lata potężną usługę łańcucha dostaw.

Uzupełnieniem tych obiektów jest sieć niezawodnych partnerów logistycznych i dostawczych.

Dostawa tego samego dnia

Ponad 3000 operatorów logistycznych i kierowców wspiera naszą usługę codziennych dostaw, która jest najlepsza w swojej klasie. Poświęcenie naszych pracowników w połączeniu z siecią dystrybucji są kluczem do zapewnienia:

  1. Wskaźnika skuteczności dostaw na poziomie ponad 95% od ponad 20 lat
  2. Szybkiego i elastycznego czasu dostawy
  3. Realizację dostaw w wielu lokalizacjach i na ostatnim etapie: bezpośrednio na biurko, do szafki klienta, czy też obok drukarki...

To może Cię zainteresować