Usługi & Rozwiązania

Eksperci Intersafe są do Twojej dyspozycji!

Nasz dedykowany zespół ds. BHP posiada wszystkie niezbędne umiejętności i specjalistyczną wiedzę, aby pomóc Twojej organizacji zapewnić bezpieczeństwo pracy. Dzielimy się wiedzą i jesteśmy przewodnikiem po różnych aspektach kultury bezpieczeństwa pracy.

intersafe mężczyzna w czerwonym kombinezonie

Chroń swoich pracowników

Opierając się na prawie 90-letnim doświadczeniu, wspieramy naszych klientów sprawdzonymi rozwiązaniami w zakresie bezpieczeństwa, również przez wachlarz usług związanych z BHP. Przez nowoczesne maszyny vendingowe, po personalizację odzieży roboczej czy usługi związane z ochroną słuchu. Działamy kompleksowo w zakresie bezpieczeństwa, tak abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze.Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem Lyreco PPE, aby dowiedzieć się, z jakich rozwiązań możesz skorzystać.

Safety Equipment Manager

 

Safety Equipment Manager (SEM) to platforma internetowa, na której możesz zarządzać przeprowadzaniem inspekcji i konserwacji wszystkich środków ochrony indywidualnej, narzędzi i innego sprzętu podlegającego przepisom ustawowym dotyczącym konserwacji lub inspekcji, jak sprzęt do ochrony przed upadkiem z wysokości, środki ochrony dróg oddechowych, produkty do wykrywania gazów, sprzęt pierwszej pomocy i gaśnice.

Platforma zapewnia wgląd w to, w którym dziale i miejscu przechowywany jest sprzęt. Wskazuje również kierownika odpowiedzialnego za każdy element wyposażenia.

Ponadto platforma wysyła powiadomienia e-mail o zbliżającym się terminie przeglądu sprzętu. W jednym miejscu zapewniamy niezbędną kontrolę i przegląd, którego wyniki zostaną zarejestrowane w SEM.

Dla lepszej nadzoru możliwe jest również pobieranie raportów po zakończonych inspekcjach SEM jest zalecaną platformą, gdy chcesz łatwo zachować zgodność z lokalnymi i międzynarodowymi przepisami, jak na przykład ISO.

Odwiedź platformę

 

Safety Equipment Manager