3 pracowników przed tablicą

Twój rozwój przede wszystkim

Mogę być, kimkolwiek zechcę

Wierzymy w rozwój naszych pracowników, a pracując w Lyreco nigdy nie będziesz siedzieć z założonymi rękami! Będziesz stale odkrywać nowe umiejętności i zdobywać wiedzę pod czujnym okiem naszych trenerów.

Wierzymy w pielęgnowanie otoczenia, które inspiruje i nagradza Twoją kreatywność i innowacje, w szczególności poprzez promowanie ducha przedsiębiorczości. Nie ma czegoś takiego, jak niedorzeczny pomysł i nie ma nic złego w zmierzaniu na szczyt! Nasz sukces zawdzięczamy naszym pracownikom - jest to powód, dla którego dążymy do pozyskiwania, zatrzymywania i rozwijania najlepszych talentów na rynku.

Picture of Lyreco CEO

Zapewnienie naszym zespołom stałego dostępu do najwyższej jakości wiedzy i najnowszych trendów biznesowych ma fundamentalne znaczenie dla dalszego procesu wprowadzania zmian.

Gregory Lienard

CEO Lyreco Group

JAK ZAPEWNIĆ STAŁY DOSTĘP DO SZKOLEŃ?

STAWIAMY NA LINKEDIN LEARNING

W styczniu 2019 Lyreco przyspieszyło wdrażanie rozwiązań e-learningowych, udostępniając LinkedIn Learning, zapewniający stały dostęp do wysokiej jakości kursów on-line. Rozwiązanie obejmuje wszystkie aspekty działalności Lyreco: zarządzanie strategiczne, marketing, logistykę, obsługę klienta, innowacje i zaawansowane technologie (IOT, block chains, Artificial Intelligence, itp.). Działanie to ma na celu wspieranie naszych zespołów w dążeniu do podnoszenia ich obecnych kompetencji i pozyskiwania nowych, w kontekście szybkiej ewolucji naszych rynków i szybkiej cyfryzacji naszej działalności biznesowej.

Dłoń z telefonem

4 GŁÓWNE OBSZARY SZKOLEŃ

SZYTE NA MIARĘ WPROWADZENIE DO SPRZEDAŻY

3 osoby siedzą

We wszystkich naszych oddziałach stworzono specjalne szkolenie dla Doradców Biznesowych oraz wprowadzono specjalne programy szkoleniowe wspierające projekty transformacyjne.

SZKOLENIE Z PRZYWÓDZTWA DLA MANAGERÓW

kobieta przyczepia karteczki

Wszyscy menedżerowie są zaproszeni do udziału w szkoleniach z zakresu zarządzania i przywództwa, aby w pełni realizować swoją rolę i obowiązki.

SZKOLENIE Z ZAKRESU BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY

ludzie w koszulkach lyreco śmieją się

Dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników, a wszyscy pracownicy logistyki biorą udział w specjalistycznych szkoleniach. 

SZKOLENIA DLA WSZYSTKICH

training

Wspieramy wszystkich pracowników w ich karierze zawodowej i oferujemy szkolenia dostosowane do potrzeb i rozwoju każdej osoby.

To może Cię zainteresować