Specjalista ds. Administracji magazynowej (m/f/d)

At Lyreco we all share a common goal to strive for passion, excellence, respect and agility. We are proud to be the European leader and the third largest distributor of workplace products and services in the world
We are committed to the development of our employees and we aim to achieve that by creating a culture that inspires and empowers.

Are you seeking a new challenge? This offer might be for you!

Lokalizacja - Komorów k. Warszawy

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie właściwego funkcjonowania biura Krajowego Centrum Dystrybucji,
  • sporządzanie raportów, sprawozdań i zestawień na potrzeby kadry kierowniczej Krajowego Centrum Dystrybucji,
  • prowadzenie bieżących spraw administracyjnych,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników,
  • bieżące uzupełnianie danych w systemach informatycznych,
  • przygotowywanie prezentacji do spotkań zespołowych,
  • prowadzenie terminarza i organizowanie wydarzeń w ramach zespołu,
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi, agencjami pracy tymczasowej itd.
  • udzielanie wsparcia kadrze kierowniczej Krajowego Centrum Dystrybucji.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • minimum rok doświadczenia w pracy biurowo-administracyjnej, mile widziane doświadczenie w firmie logistycznej/w magazynie,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, sumienność, terminowość,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Power Point, Word, Excel),
  • mile widziana znajomość systemu SAP,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego rozwiązywania problemów,

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat już od pierwszego dnia pracy,
  • stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Platforma Benefitowa,
  • kantyna pracownicza,
  • bezpłatna platforma do nauki języka angielskiego eTutor,
  • Platforma Mindgram z dostępem do wparcia m.in. psychologicznego, rozwojowego, finansowego,
  • szkolenia dostosowane do potrzeb indywidualnych oraz biznesowych,
  • parking dla pracowników,
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach Spółki.