Lyreco career- be yourself, find the right job for you

Hledáme osobnosti tělem i duší

#mámerádihumor
Lyreco Leadership meeting 2018 - join us

Naše kultura

Ve společnosti Lyreco se snažíme o maximální preciznost v práci, zatímco si užíváme naši neformální firemní kulturu. Pyšníme se rozmanitostí osobností našich zaměstnanců a už od prvního dne se snažíme, aby se každý nový kolega u nás cítil "jako doma". Náš nejdůležitější cíl, kromě toho, abychom byli úspěšní v tom, co děláme? Užívat si při práci i zábavu!

Our employees in Lyreco France

Rozvoj zaměstnanců je na prvním místě

"Mohu být tím, kým chci"

Věříme v rozvoj našich lidí. Jako Lyreco zaměstnanec nebudeš nikdy sedět se založenýma rukama! Budeš mít možnost neustále objevovat nové dovednosti a získávat znalosti za pomoci našeho lokálního Learning & Development týmu.

Děláme vše pro to, abychom vytvářeli prostředí, které inspiruje a odměňuje tvou kreativitu a inovativnost podporou podnikavého ducha. U nás neexistuje špatný nápad a není nic špatného na tom, pokud se snažíš dosáhnout až na vrchol!

Náš úspěch tkví v našich zaměstnancích - proto jsme oddaní získávání, udržování a rozvoji top lidí na trhu.

Diverzita a inkluze

Respekt jako klíčová hodnota

handshake

Hodnota RESPEKT je pro nás klíčová. Věříme v rozmanitost, jejímž cílem je obohacovat naše pracovní prostředí, zkušenosti a pohánět náš pracovní výkon.

Nediskriminační systém rozhodování

Diversity and inclusion LP

Za žádných okolností nepřijímáme a nebudeme přijímat rozhodnutí na základě pohlaví, věku, sociálního postavení, postižení, rasy, barvy pleti, společenské třídy, rodinného stavu, sexuální orientace, náboženského přesvědčení, kultury nebo původu a politických názorů.

Ceníme si názory a dialog

open workplace

Lyreco považuje respekt a spravedlivý přístup ke všem zaměstnancům za klíčové priority k dosažení spokojenosti zaměstnanců, stejně jako zákazníků.

Ceníme si názoru našich zaměstnanců a neustále se snažíme zajišťovat konstruktivní dialog.

Pohoda při práci

Hands clapping together

Lyreco se snaží neustále zlepšovat kvalitu pracovního života udržováním rovnováhy mezi pracovním a osobním životem. Tento přístup je podle nás tou správnou cestou k pozitivnímu a podporujícímu pracovnímu prostředí a vytváření dobré spolupráce.

CASH volunteers

Připojte se ke zodpovědné společnosti

Lyreco je společnost, v níž se udržitelnost zohledňuje vždy, na všech úrovních a při jakémkoliv rozhodování - ať už jde o životní prostředí, naše lidi, naše zákazníky, dodavatele nebo Vás!

Objevte náš příslib a našich 5 závazků k cirkulární ekonomice na našich CSR stránkách. Záleží nám na budoucnosti a ve společnosti Lyreco můžete i Vy přispívat k dosažení našeho společného cíle - spolupracovat pro lepší budoucnost.

Jedním z našich významných závazků v oblasti udržitelnosti, je naše nadace "Lyreco For Education", jejímž prostřednictvím poskytujeme dětem, žijícím v chudých podmínkách, lepší přístup ke vzdělání.

Ve společnosti Lyreco můžete pomáhat měnit budoucnost!

Každý rok se také účastníme místních aktivit v rámci Dne dobrovolnictví.

Vpravo: Zaměstnanci společnosti Lyreco pomáhají v domově pro seniory v Pezinku, SK.

Připoj se k nám

Prohlédni si naše otevřené pozice nebo se zaregistruj do naší databáze.

Join Lyreco and we can have fun together