lyreco riksha

BLÍZKOST A DOSTUPNOST

Od výběru pracovních potřeb až po jejich doručení

Lidé jsou v našem podnikání klíčoví. Zajistíme, abyste dostali podporu, kterou potřebujete k vytvoření skvělého pracovního prostředí pro vaše zaměstnance. 

Společnost Lyreco se svými 8 000 prodejními poradci, zástupci služby zákazníkům, operátory logistiky a doručovacími týmy v 25 zemích považuje blízkost, odhodlání a kvalifikaci lidí za klíčovou součást zákaznické zkušenosti. 

Díky své zeměpisné blízkosti můžeme zaručit, že chápeme potřeby místního trhu a podporujeme vás prostřednictvím rad šitých na míru a produktů přizpůsobených vašim potřebám, díky nimž zlepšujeme bezpečnost, pohodu, produktivitu a efektivnost na vašich pracovištích.  

a man with a headset

Interní centra péče o zákazníky

Víme, že chcete mluvit s někým, kdo rozumí vám i vaší kultuře a vašemu trhu. S někým, komu můžete důvěřovat a kdo vám poskytne všechny potřebné odpovědi.  

Proto jsou všechna naše centra péče o zákazníky přímo v našich místních centrálách v Evropě i v Asii.  

Delivery guy in green cap

Místní logistické a doručovací týmy

Dále si jsme vědomi toho, že ve dveřích vždy rádi uvidíte známou tvář. 

Ve většině zemí zaměstnáváme své vlastní doručovatele,  

kteří pracují ve svých vlastních oblastech, takže vám balíky bude doručovat vždy stejný řidič. Naši zaměstnanci v logistice a doručování naše zákazníky nikdy nezklamou. 

 

two people in ppe

Odborníci a specialisté

V řadě oblastí pracovního prostředí jsou pro plnění složitých předpisů a potřeb zákazníků zapotřebí odborné znalosti a zkušenosti.  

 

Náš tým odborníků poskytuje rady šité na míru a produkty a řešení přizpůsobená potřebám zákazníků, abyste mohli najít tu nejlepší volbu pro váš pracovní prostor s ohledem na:  

 

  1. Osobní ochranné pracovní prostředky  
  2. Hygienu a úklid  
  3. Ergonomiku, nábytek a uspořádání kanceláří  
  4. Kávu v exkluzivním partnerství se známými značkami, jako je Nespresso Solutions