SPECIALISATION & EXPERTISE

ODBORNOST A SPECIALIZACE

Zdraví a bezpečnost, hygiena a pohodlí

Cílem naší společnosti Lyreco je vytvářet udržitelná pracoviště. Při rozhodování ohledně té správné volby ke zlepšení pracovního prostředí se můžete opřít o naše znalosti obsahující vše od složitých předpisů po obavy zaměstnanců ohledně jejich zdraví a pohody.  

Naše týmy odborníků vám poskytnou podporu v řízení tří specifických oblastí, kterými jsou: bezpečnost a OOP, hygiena a úklid, přestávky v práci

Ochrana pracovníků  

Po celém světě nabízíme velký výběr osobních ochranných prostředků (OOP) a průmyslových řešení  a naši evropští zákazníci mohou kromě toho využít naše odborné znalosti v oblasti bezpečnosti aktuálně posílené akvizicí společnosti Intersafe, která je renomovaným odborníkem na bezpečnost    a jedním z největších dodavatelů OOP ve Francii a Beneluxu.

 

Remote video URL

Objevte nabídku OOPP pomůcek a průmyslová řešení  na našem e-shopu

hygiene

Hygiena na pracovišti

Naši interní odborníci na hygienu vám jsou k dispozici, aby vám mohli poskytnout odbornou radu ohledně ekologických a inovativních hygienických výrobků.  
Abychom byli schopni dodávat co nejvyšší hodnotu za vaše peníze, vyvinuli jsme komplexní sortiment základních hygienických a úklidových produktů. Čisticí prostředky a utěrky z mikrovlákna od Lyreco mají certifikaci EU Ecolabel, která zaručuje, že příslušné produkty respektují životní prostředí a efektivnost. 

nespresso business Lyreco

Pohoda a zdraví zaměstnanců

Lyreco je výhradním distribučním partnerem kávy Nespresso na 6 trzích v Evropě: Anglie (kromě Londýna), Maďarsko, Polsko, Severní Irsko, Skotsko, Švýcarsko

LYRECO COFFEE SOLUTIONS LOGO JPG

Tým odborníků na kávu a kávovary NESPRESSO poskytuje na každém z těchto trhů nejvyšší úroveň služeb v souladu s misí NESPRESSO BUSINESS SOLUTIONS. Zabezpečuje kvalitní výběr kávy a nejlepší péči o zákazníky.

 

Objevte nabídku občerstvení a kávy na našem e-shopu

blue

Snadno k nalezení i objednání

Services_W_shoping cart.png (31.54 KB)
ÚPLNÝ
aktualizovaný sortiment produktů
Miscellaneaous_White-26.png
Objednávání
non-stop 24/7
Signage_W_button_0.png
1
řešení pro všechny potřeby vašeho pracoviště
Miscellaneaous_W_card.png
PLATBA
online
Miscellaneaous_White_Plan de travail 43.png
SNADNÉ
založení účtu
Values_W_passion.png
VYBERTE SI
a uložte své oblíbené položky

Nábytek a řešení na míru

V rámci světa nábytku Vám Lyreco pomůže zařídit Vaše prostory kvalitními produkty.

Ať už potřebujete návrh prostoru, konzultaci s designérem nebo pomoc s výběrem katalogových produktů, spolehněte se na nás. Od 3D návrhu, až po dodání a montáž na místě.