Používame cookies, aby sme zlepšili naše služby a aby sme vám vedeli dať ponuky, ktoré zodpovedajú vašim preferenciám. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, budeme to považovať za súhlas s ich používaním. Ak chcete zmeniť vaše nastavenia alebo získať viac informácií, kliknite sem - Podmienky používania & Cookies Policy

Zatvoriť


OK
Zatvoriť

Error


Čakajte prosím...


Kategória
Zobraziť viac
Vyhľadávanie v rámci týchto výsledkov
Naša ponuka
search.totalHits > 0 = true user.userSettings.cmsSettings.facetEnable = true search.displayFacetBlock = true search.facets empty = false search.facets size = 6
Formát listu
Farba
Gramáž
Rozmer listu
Technológia tlače
Značka
   

Z našej ponuky vyberáme

       

Poradíme vám?

0800 10 14 14
Od 8:00 do 17:00
Opýtajte sa online

Jeden dodávateľ – Jedno riešenie

Kávové riešenia do kancelárií
Ponúknite svojim zamestnancom útulné prostredie a zvýšte ich pracovný výkon možnosťou kvalitnej prestávky v práci so šálkou prémiovej kávy.

>>> CHCEM VEDIEŤ VIAC

Lyreco blog
Objavte zaujímavé články na aktuálne témy, ktoré pravidelne pridávame na náš blog.

>>> PREJSŤ NA BLOG

Komunikácia a korešpondencia

  ( 1  produkt )

Čo môže byť príjemnejšie ako skutočne rukou napísaný list? Nezáleží na tom, či ide o obchodnú príležitosť alebo neformálnu korešpondenciu, pozornosť venovaná vlastnoručnému listu stojí za to.

V ponuke Lyreco nájdete krásny štruktúrovaný papier na ručné písanie listov. Zlepšite spojenie so svojimi partnermi a zákazníkmi pomocou našich najkvalitnejších kancelárskych potrieb.
Prezrite si tiež našu ponuku obálok, aby ste mohli chrániť svoje dôverné dokumenty.

Celú vašu objednávku papierového tovaru Lyreco môžete ľahko zostaviť na našom webe. Pridajte obálky a písací materiál a vaša komunikačná súprava je hotová.

Spýtajte sa na všetky otázky týkajúce sa našich výrobkov a služieb e-mailom alebo telefonicky na čísle 0800 10 14 14. Samozrejme môžete kedykoľvek kontaktovať svojho zástupcu spoločnosti Lyreco.

Už ste zaslali požiadavku na upozornenie po naskladnení produktu

Poradíme vám?

0800 10 14 14 od 8:00 do 17:00

Opýtajte sa online
Sme tu pre vás.