Používame cookies, aby sme zlepšili naše služby a aby sme vám vedeli dať ponuky, ktoré zodpovedajú vašim preferenciám. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, budeme to považovať za súhlas s ich používaním. Ak chcete zmeniť vaše nastavenia alebo získať viac informácií, kliknite sem - Podmienky používania & Cookies Policy

Zatvoriť


OK
Zatvoriť

Error


Čakajte prosím...


Úspech začína pohodou na pracovisku
Vedeli ste, že pohoda na pracovisku priamo ovplyvňuje váš obchodný úspech? Objavte rozmanitú škálu riešení vytvorených na podporu zdravia, pohody a produktivity vašich zamestnancov.
Vaša cesta k pohode na pracovisku sa začína teraz.
⬇⬇⬇
Podpora zdravia, pohody a produktivity
Zdraví ľudia sú šťastní ľudia. S naším sortimentom ergonomického príslušenstva a nábytku môžete optimalizovať svoj pracovný priestor a zvýšiť pohodlie, spokojnosť, výkonnosť a hlavne pohodu.
Optimalizujte svoje pracovné prostredie
V kancelárii je dôležité všetko. Od čistiacich prostriedkov až po zakladače na dokumenty - všetko závisí od detailov. S našou ponukou produktov môžete pomôcť vytvoriť skvelý pracovný deň výberom základných kancelárskych potrieb, ktoré spríjemnia prácu.
Zabezpečte bezpečnosť na pracovisku
Prevencia je kľúčom k vytvoreniu pracovného prostredia bez úrazov a nehôd. Vďaka nášmu veľkému výberu produktov zameraných na bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci môžete každý deň podporovať bezpečné pracovné postupy.

Už ste zaslali požiadavku na upozornenie po naskladnení produktu

Ušné zátky s lankom 3M™ 1110, 37 dB, oranžové, 500 párov

Už ste zaslali požiadavku na upozornenie po naskladnení produktu

Bezpečnostná obuv uvex 1 85438, S1 SRC ESD, veľkosť 42, čierna

Už ste zaslali požiadavku na upozornenie po naskladnení produktu

Označovacia PVC páska 3M™ 766I, 50mm x 33m, žlto-čierna
Budujte tím a spoluprácu
Všetko je to o momentoch, na ktorých záleží. Či už vaše tímy používajú naše mobilné tabule na brainstorming, alebo trávia čas v našom pohodlnom nábytku, v našom sortimente nájdete produkty určené na zlepšenie komunikácie, posilnenie vzťahov a zvýšenie produktivity.