Používame cookies, aby sme zlepšili naše služby a aby sme vám vedeli dať ponuky, ktoré zodpovedajú vašim preferenciám. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, budeme to považovať za súhlas s ich používaním. Ak chcete zmeniť vaše nastavenia alebo získať viac informácií, kliknite sem - Podmienky používania & Cookies Policy

Zatvoriť


OK
Zatvoriť

Error


Čakajte prosím...


Prekvapivé produkty pre vyššiu úroveň hygienickej bezpečnosti každého pracoviska

Aj na vašom pracovisku sa nachádza mnoho produktov, s ktorými počas pracovného dňa prichádzajú do styku viacerí zamestnanci naraz.
Či už si predmety podávajú, požičiavajú, alebo sa ich len dotýkajú. Ich používaním sa na povrchu zanechávajú mikróby, ako sú baktérie a vírusy. Tie sa rýchlo množia, čo spôsobuje kontamináciu pri každom ďalšom kontakte.

Objavte novinky z radu antibakteriálnych, antimikrobiálnych a ďalších produktov pre vyššie pohodlie a bezpečnosť vašich zamestnancov

Poskytnite svojim zamestnancom, popri štandardnej ochrane zdravia, aj vyššiu úroveň hygieny pomocou produktov s ktorými prichádzajú do kontaktu denne. Siahnite po antibakteriálnych perách, klávesnici, zošívačke, rukaviciach a nezabúdajte ani na antimikrobiálne priehľadné etikety, či boxy na spisy.
Každý z produktov používa jedinečnú technológiu, ktorá podporí bezpečnosť vašich zamestnancov na pracovisku.

Partneri Lyreco: