Používame cookies, aby sme zlepšili naše služby a aby sme vám vedeli dať ponuky, ktoré zodpovedajú vašim preferenciám. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, budeme to považovať za súhlas s ich používaním. Ak chcete zmeniť vaše nastavenia alebo získať viac informácií, kliknite sem - Podmienky používania & Cookies Policy

Zatvoriť


OK
Zatvoriť

Error


Čakajte prosím...


COVID-19: Opatrenia Lyreco

 

Toto je informatívna stránka, ktorá vznikla v súvislosti s aktuálnou situáciou na Slovensku s Covid-19. Nájdete tu informácie o činnosti spoločnosti, ako i o opatreniach, ktoré prijímame.

Zverejnené informácie sú oficiálnym stanoviskom spoločnosti Lyreco CE, SE.


     29. 9. 2020

Opätovné zavedenie bezkontaktného doručovania

Vzhľadom na súčasnú situáciu v súvislosti s vývojom pandémie Koronavírusu naša spoločnosť opätovne zavádza dôležité preventívne opatrenie – bezkontaktné doručovanie. Cieľom tohto opatrenia je urobiť maximum pre ochranu zdravia našich zákazníkov i našich zamestnancov.

Počas prvej vlny Covid 19 sme predstavili tento druh doručovania. Neskôr, po zlepšení situácie, sme sa opať vrátili k doručovaniu „na stôl“. Vzhľadom na zhoršujúcu sa situáciu v regióne, pristupuje spoločnosť Lyreco k obnoveniu bezkontaktného doručovania.

V rámci tohto opatrenia budeme doručovať tovar iba na recepciu, alebo iný vami určený primárny vstup do vašich priestorov.
Naši kuriéri sú vybavení ochrannými rúškami, dezinfekciou a počas procesu odovzdávania zásielky budú dodržiavať bezpečnú vzdialenosť.  

Ďakujeme za spoluprácu pri bezpečnom doručovaní zásielok pre Vašich zamestnancov v tomto náročnom období.

S prianím pevného zdravia,

Lyreco tím

 


     25. 3. 2020

Bezkontaktné doručovanie

Vzhľadom na súčasnú situáciu v súvislosti s pandémiou Koronavírusu naša spoločnosť prijala dôležité preventívne opatrenie – bezkontaktné doručovanie. Cieľom tohto opatrenia je spraviť maximum pre ochranu zdravia našich zákazníkov i našich zamestnancov.

V rámci tohto opatrenia budeme doručovať tovar iba na recepciu, alebo iný vami určený vstup do vašich priestorov. S krabicami a produktami budeme naďalej manipulovať výhradne v ochranných rukaviciach počas celej doby prípravy tovaru v našich priestoroch, i počas prepravy a doručovania.

Naši kuriéri sú vybavení ochrannými maskami, rukavicami a počas procesu odovzdávania zásielky budú dodržiavať bezpečnú vzdialenosť.

Ďakujeme za spoluprácu pri bezpečnom doručovaní zásielok pre vašich zamestnancov v tomto náročnom období.

S prianím pevného zdravia,

Lyreco tím

 


     17. 3. 2020

Ako pristupuje spoločnosť Lyreco CE k riešeniu otázky Koronavírusu?

Napriek aktuálnej kritickej situácii s Koronavírusom 2019-nCov, je naša spoločnosť Lyreco naďalej v prevádzke a vybavuje všetky objednávky.

Lyreco kuriéri dodržiavajú štandardné lehoty dodania. Naši vodiči musia byť zdravotne v poriadku a musia sa riadiť aktuálnymi nariadeniami štátu. Spoločnosť Lyreco vyžaduje, aby kuriér pri doručovaní Vašich zákaziek používal ochrannú masku a rukavice.

Naši obchodníci ako aj zákaznícky servis sú Vám k dispozícii prostredníctvom telefónov, alebo cez online komunikačné nástroje. Ak potrebujete poradiť, alebo pomôcť, neváhajte ich kontaktovať.

Lyreco sortiment je Vám k dispozícii na našom webshope, ktorý funguje v normálnom režime. Neustále si udržiavame primeraný stav zásob na takmer všetkých skladových položkách. Skladové zásoby sa z dôvodu nadmerného dopytu pri niektorých produktoch míňajú. Zároveň však intenzívne komunikujeme so všetkými existujúcimi aj potenciálnymi dodávateľmi o dopĺňaní týchto zásob.

S prianím pevného zdravia,

Juraj Nemjo
Výkonný riaditeľ

 


     9. 3. 2020

Prevádzka spoločnosti Lyreco v aktuálnej kritickej situácii

Vzhľadom na pretrvávajúci výskyt koronavírusu by sme vás chceli oboznámiť s prístupom našej spoločnosti k vzniknutým okolnostiam.

Lyreco CE situáciu súvisiacu s Koronavírusom 2019-nCoV priebežne monitoruje a venuje jej najvyššiu pozornosť. Dôkladne dodržiavame odporúčania príslušných štátnych úradov, medzinárodnej zdravotníckej organizácie a bezodkladne na ne reagujeme.

Šírenie vírusu a zavádzanie ochranných opatrení má dosah aj na dodávateľské reťazce ako i našich zákazníkov.

Lyreco si udržiava primeraný stav zásob na takmer všetkých skladových položkách. Skladové zásoby sa však z dôvodu nadmerného dopytu pri niektorých produktoch míňajú. Pri tovaroch súvisiacich s prevenciou koronavírusu, ako napr. respirátory, ochranné rúška a dezinfekčné prostriedky na ruky prišlo k momentálnemu výpadku produktov a vyčerpaniu skladových zásob. Okolnosti v leteckej a námornej doprave ako i pozastavené dodávky z Číny majú za následok aj výpadok niektorých produktov, nesúvisiacich s prevenciou pred koronavírusom. Tieto výpadky sa týkajú tovarov vyrábaných v Číne alebo produktov, ktorých komponenty sa v Číne produkujú.

Intenzívne komunikujeme so všetkými existujúcimi aj potenciálnymi, lokálnymi i globálnymi dodávateľmi na doplnení skladových zásob v priebehu nasledujúcich týždňov.

Naďalej pokračujeme v priebežnom sledovaní a vyhodnovocovaní okolností, a o ďalšom vývoji vás budeme informovať.

Ďakujeme za pochopenie existujúcej situácie.

Juraj Nemjo
Výkonný riaditeľ

 

Partneri Lyreco: