Používame cookies, aby sme zlepšili naše služby a aby sme vám vedeli dať ponuky, ktoré zodpovedajú vašim preferenciám. Ak budete pokračovať v prehľadávaní, budeme to považovať za súhlas s ich používaním. Ak chcete zmeniť vaše nastavenia alebo získať viac informácií, kliknite sem - Podmienky používania & Cookies Policy

Zatvoriť


OK
Zatvoriť

Error


Čakajte prosím...


COVID-19: Opatrenia Lyreco

 

Toto je informatívna stránka, ktorá vznikla v súvislosti s aktuálnou situáciou na Slovensku s Covid-19. Nájdete tu informácie o činnosti spoločnosti, ako i o opatreniach, ktoré prijímame.

Zverejnené informácie sú oficiálnym stanoviskom spoločnosti Lyreco CE, SE.


     15. 12. 2020

Lyreco počas vianočných a novoročných sviatkov

  Zákaznícke centrum Doručovanie
23. 12. Áno  Áno
24. 12. Nie Nie
25. 12. Nie Nie
28. 12. Áno Nie
29. 12. Áno Nie
30. 12. Áno Nie
31. 12. Nie Nie
1. 1. 2021 Nie Nie
4. 1. Áno Áno
 


     29. 9. 2020

Opätovné zavedenie bezkontaktného doručovania

Vzhľadom na súčasnú situáciu v súvislosti s vývojom pandémie Koronavírusu naša spoločnosť opätovne zavádza dôležité preventívne opatrenie – bezkontaktné doručovanie. Cieľom tohto opatrenia je urobiť maximum pre ochranu zdravia našich zákazníkov i našich zamestnancov.

Počas prvej vlny Covid 19 sme predstavili tento druh doručovania. Neskôr, po zlepšení situácie, sme sa opať vrátili k doručovaniu „na stôl“. Vzhľadom na zhoršujúcu sa situáciu v regióne, pristupuje spoločnosť Lyreco k obnoveniu bezkontaktného doručovania.

V rámci tohto opatrenia budeme doručovať tovar iba na recepciu, alebo iný vami určený primárny vstup do vašich priestorov.
Naši kuriéri sú vybavení ochrannými rúškami, dezinfekciou a počas procesu odovzdávania zásielky budú dodržiavať bezpečnú vzdialenosť.  

Ďakujeme za spoluprácu pri bezpečnom doručovaní zásielok pre Vašich zamestnancov v tomto náročnom období.

S prianím pevného zdravia,

Lyreco tím

 


     25. 3. 2020

Bezkontaktné doručovanie

Vzhľadom na súčasnú situáciu v súvislosti s pandémiou Koronavírusu naša spoločnosť prijala dôležité preventívne opatrenie – bezkontaktné doručovanie. Cieľom tohto opatrenia je spraviť maximum pre ochranu zdravia našich zákazníkov i našich zamestnancov.

V rámci tohto opatrenia budeme doručovať tovar iba na recepciu, alebo iný vami určený vstup do vašich priestorov. S krabicami a produktami budeme naďalej manipulovať výhradne v ochranných rukaviciach počas celej doby prípravy tovaru v našich priestoroch, i počas prepravy a doručovania.

Naši kuriéri sú vybavení ochrannými maskami, rukavicami a počas procesu odovzdávania zásielky budú dodržiavať bezpečnú vzdialenosť.

Ďakujeme za spoluprácu pri bezpečnom doručovaní zásielok pre vašich zamestnancov v tomto náročnom období.

S prianím pevného zdravia,

Lyreco tím

 


     17. 3. 2020

Ako pristupuje spoločnosť Lyreco CE k riešeniu otázky Koronavírusu?

Napriek aktuálnej kritickej situácii s Koronavírusom 2019-nCov, je naša spoločnosť Lyreco naďalej v prevádzke a vybavuje všetky objednávky.

Lyreco kuriéri dodržiavajú štandardné lehoty dodania. Naši vodiči musia byť zdravotne v poriadku a musia sa riadiť aktuálnymi nariadeniami štátu. Spoločnosť Lyreco vyžaduje, aby kuriér pri doručovaní Vašich zákaziek používal ochrannú masku a rukavice.

Naši obchodníci ako aj zákaznícky servis sú Vám k dispozícii prostredníctvom telefónov, alebo cez online komunikačné nástroje. Ak potrebujete poradiť, alebo pomôcť, neváhajte ich kontaktovať.

Lyreco sortiment je Vám k dispozícii na našom webshope, ktorý funguje v normálnom režime. Neustále si udržiavame primeraný stav zásob na takmer všetkých skladových položkách. Skladové zásoby sa z dôvodu nadmerného dopytu pri niektorých produktoch míňajú. Zároveň však intenzívne komunikujeme so všetkými existujúcimi aj potenciálnymi dodávateľmi o dopĺňaní týchto zásob.

S prianím pevného zdravia,

Juraj Nemjo
Výkonný riaditeľ

 


     9. 3. 2020

Prevádzka spoločnosti Lyreco v aktuálnej kritickej situácii

Vzhľadom na pretrvávajúci výskyt koronavírusu by sme vás chceli oboznámiť s prístupom našej spoločnosti k vzniknutým okolnostiam.

Lyreco CE situáciu súvisiacu s Koronavírusom 2019-nCoV priebežne monitoruje a venuje jej najvyššiu pozornosť. Dôkladne dodržiavame odporúčania príslušných štátnych úradov, medzinárodnej zdravotníckej organizácie a bezodkladne na ne reagujeme.

Šírenie vírusu a zavádzanie ochranných opatrení má dosah aj na dodávateľské reťazce ako i našich zákazníkov.

Lyreco si udržiava primeraný stav zásob na takmer všetkých skladových položkách. Skladové zásoby sa však z dôvodu nadmerného dopytu pri niektorých produktoch míňajú. Pri tovaroch súvisiacich s prevenciou koronavírusu, ako napr. respirátory, ochranné rúška a dezinfekčné prostriedky na ruky prišlo k momentálnemu výpadku produktov a vyčerpaniu skladových zásob. Okolnosti v leteckej a námornej doprave ako i pozastavené dodávky z Číny majú za následok aj výpadok niektorých produktov, nesúvisiacich s prevenciou pred koronavírusom. Tieto výpadky sa týkajú tovarov vyrábaných v Číne alebo produktov, ktorých komponenty sa v Číne produkujú.

Intenzívne komunikujeme so všetkými existujúcimi aj potenciálnymi, lokálnymi i globálnymi dodávateľmi na doplnení skladových zásob v priebehu nasledujúcich týždňov.

Naďalej pokračujeme v priebežnom sledovaní a vyhodnovocovaní okolností, a o ďalšom vývoji vás budeme informovať.

Ďakujeme za pochopenie existujúcej situácie.

Juraj Nemjo
Výkonný riaditeľ

 

Partneri Lyreco: