Witryna wykorzystuje pliki cookies w celu poprawy jakości świadczonych przez nas usług na stronie oraz korzystania z ofert zgodnie z preferencjami użytkowników. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Dodatkowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka Prywatności

Zalogowałeś/aś się na konto, które nie ma możliwości zamawiania. Przełącz się na inne konto, aby sprawdzić ceny produktów i złożyć zamówienie. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta - tel. 0801300002, email kontakt@lyreco.com.

Zamknij


OK.
Zamknij

Error


Close CALL ME

Proszę czekać, trwa przetwarzanie.


DOSTAWA NASTĘPNEGO DNIA dla zamówień złożonych do 18:00

BEZPŁATNY ZWROT w ciągu 7 dni

Zamknij

NESPRESSO

Zapraszamy Państwa do świata Nespresso: wyśmienitej kawy w kapsułach, wygodnych i intuicyjnych urządzeń, funkcjonalnych i praktycznych akcesoriów, a przede wszystkim najwyższej jakości serwisu kawowego w standardzie Lyreco. Dzięki współpracy z marką Nespresso chcemy jeszcze bardziej wyjść naprzeciw Państwa potrzebom. Dlatego też Lyreco jest wyłącznym dystrybutorem profesjonalnych rozwiązań Nespresso Business Solutions dla biur i miejsc pracy.