Vennligst vent...
Logg ut
Takk for besøket.
Sorter etter
Sorter etter produktkategori
Hvis du leter etter en bestemt produkttype, f.eks. våre grønne produkter, kan du avgrense søket ved å krysse av i relevante kriterier. Du kan kombinere flere kriterier for å begrense søket ytterligere. Fjern et eller flere søkekriterier hvis du ønsker å gjøre et nytt søk.
Trenger du hjelp?
21 03 03 00
Fra 08.00 til 16.30
Kontakt oss på nettet
Grønn omstilling
Se hva vi gjør for å sikre den grønne omstillingen.
Siste nytt
Hold deg oppdatert med de siste produktnyhetene og Lyreco
Konferanser, møter – uansett hva du kaller det trenger du et solid og godt bord som kan samle resurspersonene du er så avhengig av.
Og hvorfor ikke velge et godt bord når du først er i gang? Et bord som ikke faller sammen etter et par gangers bruk?
En konferanse kan være så mye. Tre, fire potensielle kunder samt like mange personer fra din egen bedrift kan utmerket godt utgjøre en konferanse. Og da holder det selvsagt med et åtte til tolv-personers bord. Men hva skjer dersom gruppen av mennesker økes betydelig? Vel, da vil behovet for et godt konferansebord plutselig gjøre seg gjeldende. Og med mindre du har tenkt på disse tingene på forhånd kan du sitte i en klemme.
Det gir overhodet ikke et godt inntrykk å måtte plassere folk på flere bordsetninger, som om det skulle være et billig familiebryllup.
Men, spøk til side, disse problemene kan du forutse ved å kjøpe et konferansebord som overstiger noe de kravene du mener er reelle i dag. Sikt noe høyere, og du vil ha kapasitet til å ta imot alle dine viktige kunder, klienter, prospekter og leverandører på en meget god måte.
Lyreco har en rekke kontormøbler i alle kategorier. Selvsagt også når det gjelder bord. Men når det gjelder konferansebord har vi en klar oppfatning om at du ikke bør gå for bord som er mindre enn fire til fire og en halv meter i lengde.
Like fullt som vi snakker om lengden på et konferansebord er det også viktig å snakke om bredden. Ikke alle liker å sitte kloss opp til hverandre, så her bør et minimum være på minst en meter. Disse dimensjonene har vårt produkt «Jazz» som er et utrolig bra og fleksibelt produkt. For det første skal du vite at du kan sette sammen to eller flere av disse bordene for å øke kapasiteten. Så om du begynner med to bord, for eksempel, og dermed en kapasitet på syv personer per langrekke, samt en person på hver ende, har du altså et topp konferansebord for 16 personer.
Lyreco er Norges ledende – vel, i hvertfall en av Norges ledende, leverandører av kontorutstyr. Alt fra møbler, som nevnt, til mindre kontorutstyr som papir, tonere, skriveredskaper, etc. Vårt hvite kopipapir er allment kjent over hele Norge, og om du aldri har testet det bør du gjøre deg selv en tjeneste å bestille en kartong allerede i dag. Selvsagt har vi resirkulert papir også, samt papir i alle regnbuens farger. Kort sagt: Alt du trenger for en vellykket konferanse, eller simpelthen en vellykket dag på kontoret. Prøv Lyreco allerede i dag, og ikke glem at vi har fri frakt på bestillinger over 1000 kroner.