Používáme cookies, abychom zlepšili naše služby a abychom Vám mohli poskytnout nabídku odpovídající Vašim preferencím. Pokud budete pokračovat v prohlížení, budeme to považovat za souhlas s jejich používáním. Pokud chcete změnit Vaše nastavení nebo získat více informací, klikněte zde - Podmínky používání & Cookies Policy

Jste přihlášen pod účtem, se kterým není možné objednávat. V menu Můj účet pokračujte na "Vybrat dodací adresu", nebo kontaktujte náš Zákaznický servis.

Zavřít


OK
Zavřít

Error


Čekejte, prosím


DODÁNÍ DO DRUHÉHO DNE objednávky zadané do 17:30

MOŽNOST VRÁCENÍ ZBOŽÍ do 30 dnů od dodání

Zavřít

Poradíme Vám?

800 100 914
Od 8:00 do 17:30
Zeptejte se online

NOVÝ NORMÁL
Uplynulé týdny a měsíce přinesly do našich pracovních prostorů a metod nová pravidla a praktiky. Zvykli jsme si na home office i na digitální pracovní "setkání". Začali jsme dodržovat přísnější hygienu na pracovišti i mimo něj a seznámili jsme se s množstvím nových produktů nutných pro ochranu. Vrátili jsme se do přizpůsobených pracovních prostorů a přitom jsme si upravili systém práce.

Všechny tyto nové trendy zůstávají (v našem pracovním i osobním životě) přítomné, a proto je důležité zefektivnit tuto novou realitu, přizpůsobit se stále měnícím se podmínkám a počítat s obdobnými situacemi v budoucnosti.

ZVLÁDNUTÉ VÝZVY

DODRŽUJTE BEZPEČNÝ ODSTUP
A HYGIENU

Doporučená bezpečnostní nařízení vyžadují úpravy prostor ve Vaší společnosti. Přizpůsobte konkrétní místnosti a dopřejte Vašim zákazníkům a zaměstnancům pocit bezpečí.

ZPĚT K OVĚŘENÉMU,
ALE NOVĚ

Po přivítání zákazníků a zaměstnanců zpět v prostorách firem, je třeba se soustředit na opětovný rozvoj byznysu.

Soustřeďte se na hladký, rychlý a plynulý rozběh Vašeho podnikání a využijte příležitosti, které tato nová tržní situace přináší. My se postaráme o vybavení Vašich prostorů a dodání produktů, potřebných pro efektivitu Vašich zaměstnanců.

 
 

ZAČTĚTE SE DO NEJNOVĚJŠÍCH ČLÁNKŮ

 
 

KALENDÁŘE A DIÁŘE 2021

Začněte si plánovat rok 2021 do nového diáře! Zahrňte tam všechno, co jste v předchozím roce nestihli, a připravte si tak rok podle Vašich představ.
Zabezpečte si stolní či nástěnný kalendář pro Vaši kancelář i home office.

 
 

Partneři Lyreco: