Používáme cookies, abychom zlepšili naše služby a abychom Vám mohli poskytnout nabídku odpovídající Vašim preferencím. Pokud budete pokračovat v prohlížení, budeme to považovat za souhlas s jejich používáním. Pokud chcete změnit Vaše nastavení nebo získat více informací, klikněte zde - Podmínky používání & Cookies Policy

Jste přihlášen pod účtem, se kterým není možné objednávat. V menu Můj účet pokračujte na "Vybrat dodací adresu", nebo kontaktujte náš Zákaznický servis.

Zavřít


OK
Zavřít

Error


Čekejte, prosím


DODÁNÍ DO DRUHÉHO DNE objednávky zadané do 17:30

MOŽNOST VRÁCENÍ ZBOŽÍ do 30 dnů od dodání

Zavřít

Poradíme Vám?

800 100 914
Od 8:00 do 17:30
Zeptejte se online

COVID-19: Opatření společnosti Lyreco

 

Toto je informativní stránka, která vznikla v souvislosti s aktuální situací ohledně výskytu onemocnění Covid-19 v České republice. Najdete zde informace o činnosti společnosti, jakož i o opatřeních, která přijímáme.

Zveřejněné informace jsou oficiálním stanoviskem společnosti Lyreco CE, SE.

 


     25. 3. 2020

Bezkontaktní doručování

Vzhledem k současné situaci v souvislosti s pandemií koronaviru naše společnost přijala důležité preventivní opatření - bezkontaktní doručování. Cílem tohoto opatření je udělat maximum pro ochranu zdraví našich zákazníků i našich zaměstnanců.

V rámci tohoto opatření budeme doručovat zboží pouze na recepci, nebo jiný Vámi určený vstup do Vašich prostor. S krabicemi a produkty budeme nadále manipulovat výhradně v ochranných rukavicích po celou dobu přípravy zboží v našich prostorách, i během přepravy a doručování.

Naši kurýři jsou vybaveni ochrannými maskami, rukavicemi a během procesu předávání zásilky budou dodržovat bezpečnou vzdálenost.

Děkujeme za spolupráci při bezpečném doručování zásilek pro Vaše zaměstnance v tomto náročném období.

S přáním pevného zdraví,

Lyreco tým

 


     17. 3. 2020

Provoz společnosti Lyreco v aktuální kritické situaci

I navzdory aktuální kritické situaci, týkající se koronaviru 2019-nCov, je společnost Lyreco nadále v provozu a vyřizuje všechny objednávky.

Kurýři společnosti Lyreco dodržují standardní dodací lhůty. Naši řidiči musí být zdravotně v pořádku a musí se řídit aktuálními nařízeními státu. Společnost Lyreco vyžaduje, aby kurýr při doručování Vašich zakázek používal ochrannou masku a rukavice.

Naši obchodníci, jakož i zákaznický servis, jsou Vám k dispozici prostřednictvím telefonů nebo přes online komunikační nástroje. Pokud potřebujete poradit nebo pomoci, neváhejte je kontaktovat.

Sortiment společnosti Lyreco je Vám k dispozici na našem webshopu, který funguje v normálním režimu. Neustále udržujeme přiměřený stav zásob na téměř všech skladových položkách. Skladové zásoby se z důvodu nadměrné poptávky některých produktů vyprodávají. Zároveň však intenzivně komunikujeme se všemi existujícími i potenciálními dodavateli ohledně doplňování těchto zásob.

Navštivte stránky naší společnosti na www.lyreco.cz a prohlédněte si kompletní aktuální nabídku.

S přáním pevného zdraví,

Juraj Nemjo
Výkonný ředitel

 


     9. 3. 2020

Jak přistupuje společnost Lyreco CE k řešení otázky koronaviru?

Vzhledem k přetrvávajícímu výskytu koronaviru bychom Vás chtěli seznámit s přístupem naší společnosti ke vzniklým okolnostem.

Společnost Lyreco CE situaci spojenou s koronavirem 2019-nCoV průběžně monitoruje a věnuje jí nejvyšší pozornost. Důkladně dodržujeme doporučení příslušných státních úřadů, mezinárodních zdravotnických organizací a neprodleně na ně reagujeme.

Šíření viru a zavádění ochranných opatření má dopad na dodavatelské řetězce i na naše zákazníky.

Společnost Lyreco si udržuje přiměřený stav zásob téměř všech skladových položek. Z důvodu nadměrné poptávky se však skladové zásoby některých produktů vyprodaly. U zboží souvisejícího s prevencí koronaviru, jako např. respirátory, ochranné roušky a dezinfekční prostředky na ruce, došlo k momentálnímu výpadku a vyčerpání skladových zásob.
Okolnosti v letecké a námořní dopravě a pozastavené dodávky z Číny mají za následek i výpadek některých produktů, nesouvisejících s prevencí před koronavirem. Tyto výpadky se týkají produktů vyráběných v Číně nebo produktů, jejichž komponenty se v Číně produkují.

Intenzivně komunikujeme se všemi existujícími i potenciálními, lokálními i globálními dodavateli ohledně doplnění skladových zásob v průběhu následujících týdnů.

Nadále pokračujeme v průběžném sledování a vyhodnocování okolností a o dalším vývoji Vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení stávající situace.

Juraj Nemjo
Výkonný ředitel


Partneři Lyreco: