Používáme cookies, abychom zlepšili naše služby a abychom Vám mohli poskytnout nabídku odpovídající Vašim preferencím. Pokud budete pokračovat v prohlížení, budeme to považovat za souhlas s jejich používáním. Pokud chcete změnit Vaše nastavení nebo získat více informací, klikněte zde - Podmínky používání & Cookies Policy

Zavřít


OK
Zavřít

Error


Čekejte, prosím


COVID-19: Opatření společnosti Lyreco

 

Toto je informativní stránka, která vznikla v souvislosti s aktuální situací ohledně výskytu onemocnění Covid-19 v České republice. Najdete zde informace o činnosti společnosti, jakož i o opatřeních, která přijímáme.

Zveřejněné informace jsou oficiálním stanoviskem společnosti Lyreco CE, SE.

 


     15. 12. 2020

Provoz během svátků

  Zákaznické centrum Doručování
23. 12. Ano  Ano
24. 12. Ne Ne
25. 12. Ne Ne
28. 12. Ano Ne
29. 12. Ano Ne
30. 12. Ano Ne
31. 12. Ne Ne
1. 1. 2021 Ne Ne
4. 1. Ano Ano
 


     29. 9. 2020

Bezkontaktní doručování

Vzhledem k současné situaci v souvislosti s pandemií koronaviru naše společnost přijala důležité preventivní opatření - bezkontaktní doručování. Cílem tohoto opatření je udělat maximum pro ochranu zdraví našich zákazníků i našich zaměstnanců.

Během první vlny Covid 19 jsme představili tento druh doručování. Později, po zlepšení situace, jsme se opět vrátili k doručování "na stůl". Vzhledem ke zhoršující se situaci v regionu přistupuje společnost Lyreco k obnovení bezkontaktního doručování.

V rámci tohoto opatření budeme doručovat zboží pouze na recepci, nebo jiný Vámi určený vstup do Vašich prostor.

Naši kurýři jsou vybaveni ochrannými rouškami, dezinfekcí a během procesu předávání zásilky budou dodržovat bezpečnou vzdálenost.

Děkujeme za spolupráci při bezpečném doručování zásilek pro Vaše zaměstnance v tomto náročném období.

S přáním pevného zdraví,

Lyreco tým

 


     25. 3. 2020

Bezkontaktní doručování

Vzhledem k současné situaci v souvislosti s pandemií koronaviru naše společnost přijala důležité preventivní opatření - bezkontaktní doručování. Cílem tohoto opatření je udělat maximum pro ochranu zdraví našich zákazníků i našich zaměstnanců.

V rámci tohoto opatření budeme doručovat zboží pouze na recepci, nebo jiný Vámi určený vstup do Vašich prostor. S krabicemi a produkty budeme nadále manipulovat výhradně v ochranných rukavicích po celou dobu přípravy zboží v našich prostorách, i během přepravy a doručování.

Naši kurýři jsou vybaveni ochrannými maskami, rukavicemi a během procesu předávání zásilky budou dodržovat bezpečnou vzdálenost.

Děkujeme za spolupráci při bezpečném doručování zásilek pro Vaše zaměstnance v tomto náročném období.

S přáním pevného zdraví,

Lyreco tým

 


     17. 3. 2020

Provoz společnosti Lyreco v aktuální kritické situaci

I navzdory aktuální kritické situaci, týkající se koronaviru 2019-nCov, je společnost Lyreco nadále v provozu a vyřizuje všechny objednávky.

Kurýři společnosti Lyreco dodržují standardní dodací lhůty. Naši řidiči musí být zdravotně v pořádku a musí se řídit aktuálními nařízeními státu. Společnost Lyreco vyžaduje, aby kurýr při doručování Vašich zakázek používal ochrannou masku a rukavice.

Naši obchodníci, jakož i zákaznický servis, jsou Vám k dispozici prostřednictvím telefonů nebo přes online komunikační nástroje. Pokud potřebujete poradit nebo pomoci, neváhejte je kontaktovat.

Sortiment společnosti Lyreco je Vám k dispozici na našem webshopu, který funguje v normálním režimu. Neustále udržujeme přiměřený stav zásob na téměř všech skladových položkách. Skladové zásoby se z důvodu nadměrné poptávky některých produktů vyprodávají. Zároveň však intenzivně komunikujeme se všemi existujícími i potenciálními dodavateli ohledně doplňování těchto zásob.

Navštivte stránky naší společnosti na www.lyreco.cz a prohlédněte si kompletní aktuální nabídku.

S přáním pevného zdraví,

Juraj Nemjo
Výkonný ředitel

 


     9. 3. 2020

Jak přistupuje společnost Lyreco CE k řešení otázky koronaviru?

Vzhledem k přetrvávajícímu výskytu koronaviru bychom Vás chtěli seznámit s přístupem naší společnosti ke vzniklým okolnostem.

Společnost Lyreco CE situaci spojenou s koronavirem 2019-nCoV průběžně monitoruje a věnuje jí nejvyšší pozornost. Důkladně dodržujeme doporučení příslušných státních úřadů, mezinárodních zdravotnických organizací a neprodleně na ně reagujeme.

Šíření viru a zavádění ochranných opatření má dopad na dodavatelské řetězce i na naše zákazníky.

Společnost Lyreco si udržuje přiměřený stav zásob téměř všech skladových položek. Z důvodu nadměrné poptávky se však skladové zásoby některých produktů vyprodaly. U zboží souvisejícího s prevencí koronaviru, jako např. respirátory, ochranné roušky a dezinfekční prostředky na ruce, došlo k momentálnímu výpadku a vyčerpání skladových zásob.
Okolnosti v letecké a námořní dopravě a pozastavené dodávky z Číny mají za následek i výpadek některých produktů, nesouvisejících s prevencí před koronavirem. Tyto výpadky se týkají produktů vyráběných v Číně nebo produktů, jejichž komponenty se v Číně produkují.

Intenzivně komunikujeme se všemi existujícími i potenciálními, lokálními i globálními dodavateli ohledně doplnění skladových zásob v průběhu následujících týdnů.

Nadále pokračujeme v průběžném sledování a vyhodnocování okolností a o dalším vývoji Vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení stávající situace.

Juraj Nemjo
Výkonný ředitel

Partneři Lyreco: