Používáme cookies, abychom zlepšili naše služby a abychom Vám mohli poskytnout nabídku odpovídající Vašim preferencím. Pokud budete pokračovat v prohlížení, budeme to považovat za souhlas s jejich používáním. Pokud chcete změnit Vaše nastavení nebo získat více informací, klikněte zde - Podmínky používání & Cookies Policy

Zavřít ×
Zavřít


OK
Zavřít

Error


Čekejte, prosím


Vaše hlášení bylo úspěšně zpracováno
Prosím, pomozte nám zlepšovat naše produktová data. Informujte nás o chybách, které jste našli.
Prosím, vyberte alespoň jeden typ chyby.


Firma Jméno
Telefon E-mail
Odeslat

Už jste zaslali požadavek o upozornění o naskladnění produktu


Čaj Pickwick ranní, 25 porcí à 1,75 g

Obj. číslo 6.535.747
  • Čaj Pickwick Ranní z vysoce kvalitního černého čaje z Cejlonu

  • Povzbuzující nápoj pro Vaše příjemné ráno i osvěžení během celého dne

  • Vynikající čaj Pickwick potěší v chladném období

Více zde >

Cenu uvidíte po přihlášení

Přihlášení / Registrace

Zákazníci, kteří si prohlíželi tento produkt, si prohlíželi také:

Zpříjemněte si Vaše ráno nebo odpočinek během dne s šálkem kvalitního čaje Pickwick. Čaj Pickwick Ranní vyrobený z cejlonského čaje nejvyšší kvality má výraznou, vyváženou chuť. Jistě oceníte i jeho povzbudivé účinky a příznivý vliv na soustředění. Věděli jste, že černý čaj navíc prospívá Vašemu srdci, podporuje trávení a přispívá ke zdraví ústní dutiny? Všechny tyto benefity se ukrývají v jediném šálku tohoto lahodného nápoje.
Čaje Pickwick s tradicí výroby již od roku 1753 jsou dnes oblíbené u zákazníků po celém světě. Čaj Pickwick Ranní je výborný samotný i s mlékem a můžete si jej připravit také s cukrem, medem a citrónem. Abyste si jej mohli dokonale vychutnat, postačí jen zalít jeden nálevový sáček horkou vodou. Podle toho, jak silný čaj máte rádi, jej nechte louhovat 2 – 5 minut. Potom se už můžete pohodlně usadit a s požitkem se při každém doušku oddávat jeho dokonalému aroma a chuti.
Samostatně balené nálevové sáčky čaj Pickwick Ranní přímo předurčují také k podávání Vašim hostům. Je proto výbornou volbou do restaurací a hotelů, ale i do kanceláří. Servírovaný s malou konvičkou horké vody, medem nebo cukrem a plátkem citrónu vytváří uvolněnou atmosféru ještě dříve, než jej Vaši hosté ochutnají. Výjimečná kvalita značky Pickwick s důrazem na výběr těch nejlepších surovin v kombinaci s osvědčenými recepturami je nyní k dispozici také Vám.
• čaj Pickwick Ranní porcovaný v individuálně balených nálevových sáčcích
• počet čajových sáčků v balení: 25 ks
• hmotnost čaje v jedné porci: 1,75 g
• složení: černý cejlonský čaj
  • Ve vašem katalogu

    Zobrazit produkt strana 24

Značka :  PICKWICK

Příchuť / Směs :  Cejlon

Typ čaje :  Černý čaj

Množství v balení :  25

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také: