grupa osób w pracy

A Great Working Day. Delivered.

Jesteśmy Lyreco!

Grupa Lyreco to znacznie więcej niż jedynie dostawca niezbędnych artykułów do miejsca pracy. Współpracujemy z innymi organizacjami, aby wspólnie dążyć do stworzenia lepszego środowiska pracy, dzień po dniu.

Nawiązujemy współpracę z renomowanymi dostawcami, mając na celu dostarczanie coraz większej liczby produktów wspierających zrównoważony rozwój, jednocześnie dostarczając informacji istotnych dla świadomych zakupów. Poprzez połączenie lokalnej wiedzy z globalnymi powiązaniami, budujemy trwałe relacje z naszymi partnerami, kierując się chęcią stymulowania postępu w dziedzinie zrównoważonego rozwoju w miejscach pracy.

Firma Lyreco, działająca jako przedsiębiorstwo prywatne od 1926 roku, bezpośrednio obsługuje 25 krajów w Europie i Azji, a także obejmuje 16 dodatkowych rynków na czterech kontynentach poprzez swoją rozbudowaną sieć partnerów dystrybucyjnych. Jako lider w Europie i trzeci co do wielkości dystrybutor produktów i usług do miejsc pracy na całym świecie, aktywnie dążymy do prowadzenia naszej działalności w sposób etyczny i zrównoważony, wspierając lokalne społeczności. Naszym celem jest promowanie dobrostanu i bezpieczeństwa wśród mieszkańców oraz pracowników w miejscach, gdzie jesteśmy obecni.

07 sierpnia 2023 r.

Komunikat prasowy

Ecovadis, jeden z wiodących na świecie audytorów ds. zrównoważonego rozwoju biznesu, dokonał oceny praktyk zarządzania zrównoważonym rozwojem Lyreco w 2023 roku. Z dumą ogłaszamy, że zdobyliśmy Złoty Medal z wynikiem 72 na 100, co klasyfikuje nas do kategorii "Zaawansowanego" poziomu zarządzania.

Dowiedz się więcej

 

Alpinista na szczycie góry

Pionierzy w dostarczaniu w sposób zrównoważony tego, czego potrzebuje każde miejsce pracy, aby ludzie mogli skupić się na tym, co najważniejsze.

Misja realizowana przez 12 000 pracowników Lyreco

Usługi i produkty zapewniające bezpieczeństwo, dobre samopoczucie i produktywność 

Nieustannie wprowadzamy zmiany i rozszerzamy naszą ofertę, aby zaspokoić wszystkie potrzeby związane z miejscem pracy: materiały biurowe, meble, sprzęt IT, rozwiązania do drukowania, środki ochrony osobistej, higiena, kawa i catering.

tło niebieskie

Lyreco w liczbach

42 kraje

40

krajów

Dzięki 17 lokalnym oddziałom i centrum wiedzy w zakresie bezpieczeństwa, Lyreco działa bezpośrednio w 25 krajach w Europie i Azji. Ponadto stworzyliśmy sieć obejmującą 13 strategicznych partnerów dystrybucyjnych, którzy obsługują 15 dodatkowych rynków w Ameryce Północnej, Środkowej i Południowej, Europie oraz regionie Azji i Pacyfiku.

10 000 pracowników

12 000

pracowników

Ludzie Lyreco są podstawą doskonałej obsługi, którą codziennie oferujemy naszym klientom.

Wspieranie miejsc pracy z myślą o zrównoważonym rozwoju

Naszym celem jest zapewnienie swoim pracownikom środowiska pracy, które w konkretny sposób przyczynia się do rozwoju ludzi i środowiska.

Dążenie do doskonałości polega na tym, żeby każdy krok, jaki podejmujemy aby zadowolić naszych klientów, był realizowany w najbardziej zrównoważony sposób.

Jako członek UN Global Compact od 2004 rokugrupa Lyreco redaguje swój coroczny raport społecznej odpowiedzialności biznesu.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

POBIERZ RAPORT ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

Dzieci w afrykańskiej szkole

Lyreco For Education

Zbieramy fundusze na edukację dzieci
Angażowanie wszystkich naszych pracowników w inicjatywy charytatywne jest częścią kultury firmy Lyreco.
Dzięki programowi Lyreco For Education mogą oni rozwijać działania dobroczynne, aby zapewnić dzieciom żyjącym w ubogich warunkach lepszy dostęp do edukacji.

kamera

Lyreco News

Odkryj wszystkie najnowsze wieści na temat Lyreco w naszej sekcji magazynu.

ikona e-sklep

E-SKLEP Lyreco

Jedno rozwiązanie, jeden kontakt, jeden sklep internetowy dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z miejscem pracy!

Przejdź do E-SKLEPU