EB

UDRŽITELNÉ VOLBY PRO VAŠE PRACOVIŠTĚ

Snadné objednávání a spolehlivé doručení včas

Začněte spolupracovat s Lyreco ještě dnes. Ať už jste živnostník, odběratel v malé či středně velké společnosti nebo vedoucí nákupu pro velkou organizaci, je Lyreco ideálním partnerem pro naplnění Vašich potřeb.

WEBSHOP HOMEPAGE

S více než 10 000 skladovanými produkty různých kategorií, které jsou k dispozici pro doručení následující den, určitě najdete to, co hledáte. Pokud se Vám to nepodaří, náš produktový tým je zde, aby Vám pomohl s Vašimi specifickými požadavky. Na základě Vašich instrukcí budou hledat produkt, který potřebujete, a pokusí se ho dodat, jakmile ho budete potřebovat.

OMNICHANNEL CUSTOMER EXPERIENCE

Jediné řešení, jediný kontakt, jediný e-shop pro všechny potřeby vašeho pracoviště

Vytváření skvělého pracovního prostředí je díky nám nyní jednodušší než kdy předtím. Náš uživatelsky příjemný e-shop nabízí vše, co potřebujete pro vaše pracoviště, a naše týmy odborníků vám jsou vždy k dispozici, aby vám pomohly se správnou volbou pro zlepšování bezpečnosti, pohody, produktivity a efektivnosti.  

V našem online katalogu najdete kancelářské potřeby, tiskové služby a spotřební materiál, osobní ochranné prostředky (OOP) a bezpečnostní řešení, kávu i občerstvení, prostředky pro hygienu a úklid, nábytek a ergonomická řešení i služby zaměřené na pohodu na pracovišti.  

Bez ohledu na to, zda svou objednávku odešlete prostřednictvím našeho e-shopu, nebo ji zadáte telefonicky, vždy se budeme snažit o to, aby byl proces objednávání pro vás snadný a abychom zajistili spolehlivé doručení včas. 

Nakupujte své oblíbené výrobky a značky pro kancelář jediným kliknutím:

FOND BLEU SANS LOGO

Snadné objednání a dodání

shopping cart white
VŽDY
aktuální výběr produktů
shop on-line Lyreco white icon
24/7
Objednávání
easy order in one click
1
řešení pro všechny potřeby pracovišť
on-line payment icon white
PLATBA
on-line
customer satsisfaction register
SNADNÉ
založení účtu
passion white icon
VÝBĚR
a uložení Vašich oblíbených produktů
zakaznicku manual

Připojte se k více než 14 500 aktivním zákazníkům, nakupujte online a využívejte naplno funkcí svého zákaznického účtu.